• Home
 • keyboard_arrow_right OYUN
 • keyboard_arrow_right WILDSTAR 2013’TE GELİYOR!

OYUN

WILDSTAR 2013’TE GELİYOR!

Geekstra 7 Şubat 2013


Background
share close

NCSoft 2013 yılında çıkartacağı yeni bilimkurgu MMORPG oyunu WildStar ile ilgili yeni bilgiler verdi. Carbine Stüdyoları tarafından geliştirilen oyun farklı dünyası ve ırklar sunuyor.

İşte NCSoft Türkiye distributörü Tiglon’dan gelen basın bülteni:

Basın Bülteni

Carbine Stüdyoları 2013’te çıkacak yeni bilimkurgu MMO oyunları WildStar’ı duyurdu! Bu heyecan verici duyuruyu kutlamak adına, oyundaki Exile topluluğu, Explorer ve Soldier sınıfları ve yeni bir bölgeye ait bazı detaylara yakından bakalım. Dahası, Baş yapımcı Jeremy Gaffney tarafından takımın oyundaki seviye sistemi ve oyun sonu içeriğine dair hazırladığı “State of the Game” Wildstar bloğu da oyunu bekleyenlere yeni bilgiler sunuyor.

Blog yazısı için: http://www.wildstar-online.com/en/blog/wildstar_wednesday_february_state_of_the_game.php

Wildstar Nexus adlı gezegende geçiyor. Nexus, Kadim Elden halkı tarafından terk edilmiş, keşfedilmeyi ve kazanılmayı bekleyen bir çok hazine ve teknolojiyi barındıran gizemli bir gezegen.

İşte oyuna ait bir kaç detay:

  • Exile Topluluğu: Dışlanmışlar ve paralı askerler tarafından oluşan dağınık bir grup olan Exiles (en iyi grubun insan ırkından bir üyesi tarafından şu video ile tanımlanabilecek :

  • gezegenlerinden zorla göç ettirilmiş ve ihtiyaçtan dolayı bir araya gelmiştir. Nexus’a ilk yerleşen Exile Topluluğudur.
  • Deradune: Nexus’un yerli ve gezegen dışından gelmiş bir çok acımasız vahşi yaşamını içinde barındıran yeni bölgesi. Aynı zamanda önümüzdeki haftalarda daha detaylı konuşuyor olacağımız yeni bir ırkın başlangıç bölgesi.
  • Soldier Sınıfı: Savaş odaklı oynanışı tercih eden oyunculara yönelik tasarlanmış bir sınıf. Sınıfa özel görevler ve aksiyonlar, oyunculara farklılık gösteren dövüş tecrübeleri sunuyor olacak. Daha fazla bilgi için :

  • Explorer Sınıfı: Dünya haritasını gezip tamamlamayı ve oyun içinde yolunu kendi bulmayı sevenlerin sınıfı. Bu sınıf ile başkalarının erişemeyeceği yerlere erişmeniz ve Nexus’un dünyasını tamamen keşfetmeniz mümkün. Explorer sınıfının özellikleri için:

İlerleyen haftalarda Dominion topluluğu ve bu topluluğu oluşturan ırklara yakından bakıyor olacağız

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.