Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

GPoD 02: Bilim Kurgu Mu?

best scifi

Bilim kurgu iyidir. Diziler de iyidir. Peki ya bilim kurgu dizileri? Tabii ki onlar daha bi iyidir (adam ne diyeceğini bilememiş).

Evet dostlar bu bölümde Kafkaesk’in Newsarama arağı tüm zamanların en iyi 10 bilim kurgu dizisi listesinin üstünden geçiyoruz. Daha doğrusu o geçiyor ben de “ben bunu da izlemedim” diyorum.

Sonrasında da biraz da çizgiroman okuma ve okuyamamamızdan bahsediyoruz. Biliyorum gereksiz muhabbetler muhabbetlerin en güzelidir!

Hatta size soru. Podcastte R.ist.T.O.’nun adını hatırlayamadığı “uzayda geçen insanların göğüsünde holografik plakalar taşıdığı distopik uzay savaş dizisi”nin adı nedir?

Hatta ve hatta birsoru daha listede bulunmayan ama eklemek istediğiniz bilim kurgu dizisi hangisi ve kaçıncı sıraya koyardınız?

Ana sayfadaki ve veya aşağıdaki playerdan podcast’i indirme yada sayfadan direk stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook ve/veya twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

ve iTunes linki: GPoD


Comments to GPoD 02: Bilim Kurgu Mu?

  • abi x files bilim kurgu degil demeyin carpilirsiniz 🙂 x files supernaturaldan cok fringe tadinda idi.

    Selcuk 1 Kasım 2013 18:46 Cevapla
  • firefly

    ceday 3 Ocak 2017 14:25 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Lost Geri Mi Dönüyor?

Geri dönmeyen dizi kaldı mı? Will and Grace bile 10 bölümlük özel bir mini sezon...

BU MU YENİ OLDBOY?

Oldboy Önce 1996-98 yılları arasında Japonya'da sonra 2006-07 yılları arasında Amerika'da Dark Horse tarafından ingilizceleştirilerek...

Kapat