• Home
  • keyboard_arrow_right ANİMASYON
  • keyboard_arrow_right Yeni Dream Works Animasyonu: Home

ANİMASYON

Yeni Dream Works Animasyonu: Home

daikhan 14 Haziran 2014 1


Background
share close

2726bd242544a8c88ee1f6f01f031a28

DreamWorks animasyon Stüdyosu yeni filmi “Home / Evimiz ” in ilk fragmanını yayınladı.

Yaşayabilecekleri bir gezegen arayan uzaylı bir ırk Boov ve bu ırkın dışlanmış üyesi Oh ile dünyalı kız Tip in başından geçenleri konu alıyor. (olabildiğince sığ özetledim evet..)

Film, Adam Rex’in “The True Meaning of Smekday” adlı romanından uyarlama.

9780786849000_p0_v2_s260x420

Filmin yönetmeni Tim Johnson, daha önce Sinbad (ki bence dreamworks tarafından harcanmış ziyadesiyle eğlenceli bir filmdir), AntZ (Karınca Z yani), Over the Hedge (Orman Çetesi) filmlerini yönetmiş bir eleman. Filmin seslendirme kadrosunda ise epey tanıdık isimler var (amca oğlu seslendirmiş sanki..) Rihanna, Jennifer Lopez, Steve Martin ve Jim Parsons (Sheldon). Sizi bilmem ama Jim Parsons’ın sesini duyar duymaz kafamda Sheldon canlanıyor ve ekranda gördüğüm karakterle bağdaştıramıyorum bir türlü. Tamam herif süper aktör… ancak Big Bang deki karakteriyle o kadar özdeşleşmiş ki başka bir role, bu bir animasyon karakteri de olsa oturtamıyorum bir türlü. Bir de seslendirme kadrosuna popo faktörüyle giren Rihanna ve Jennifer Lopez (nam-ı diğer Löp et) var… Seslendirme kadrosuna oyuncuyu, poposuna bakarak seçme mevzuunu anlayamıycam sanırım. Tamam popo mühim lakin adı üzerinde “seslendirme” bu ulan ..!!

Filmin trailer’ı epey eğlenceli duruyor ama bence esas mevzu trailerdan epey önce yayınladıkları “Almost Home” adlı kısa film. Aslında her animasyon filmi için bir kısa film patlatılsa (filmle alakalı tabii) süper olurdu..

ALMOST HOME

HOME TRAILER

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has 1 comment.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.