• Home
  • keyboard_arrow_right ANİMASYON
  • keyboard_arrow_right WB’dan 2 Animasyon Daha Geliyor!

ANİMASYON

WB’dan 2 Animasyon Daha Geliyor!

R.ist.T.O. 9 Mayıs 2014


Background
share close

Warner Bros denince akla şimdilerde Batman veya Harry Potter geliyor olsa da çok uzun zamanlar önce aklıma ilk gelen Bugs Bunny ve Looney Toons karakterleriydi…

Bu kadar büyük bir animasyon altyapılarına rağmen bu karakterlerin beyaz perdedeki başarıları tartışılmayacak derecede zayıf (Space Jam var gerçi ama o da istisna olsun).

geekstra_wb-animasyon_03

Warner Bros geçen sene animasyon alanında bir atılım yapmak üzere bünyesinde bir kreatif birlik oluşturmuş ve bu gruptan “yılda 1 yüksek kalite animasyon” hedefine yönelik projeler geliştirmesini istemişti.

The Lego Movie’nin beklenmediği kadar büyük bir başarı getirmesi sonrası WB’deki arkadaşlar büyük bir heyecan yaşamış olmalılar ki 2017 için ikinci bir Lego filmi açıklamasını yapmaları çok da uzun sürmemişti.

geekstra_wb-animasyon_02

Her ne kadar Legends of the Guardians ve Happy Feet 2 filmleri büyük hayal kırıklıkları yaşatmış olsalar da (Guardians 140 milyon, Happy Feet 2 de 150 milyon hasılat yaptı) Warner Bros. The Lego Movie ve Frozen’in 1 Milyar dolar bariyerini geçmesi gazıyla 2017 ve 2018 için iki animasyon film daha vizyona sokacaklarını açıkladı.

3D animasyon olacakları dışında aslında pek bir bilgi verilmemiş olsa da benim gibi animasyon severler için bu kulvarda daha fazla içeriğin yaratılacak olması güzel bir haber.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

 

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.