Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

10. ve 11. Doctor Who Çizgi Romanları Geliyor!

Titan Comics tarafından yayımlanacak olan Doctor Who: The Tenth Doctor #1 ve Doctor Who: The Eleventh Doctor #1 sayıları ile ilgili detaylar açıklandı. Bu IDW’nun lisans süresi dolduktan sonraki ilk Doctor Who çizgi romanları olacak. 30 Temmuz’da satışa çıkacak olan çizgi romanların detaylar aşağıdaki gibi:

Doctor Who: The Tenth Doctor #1 geekstra_doctor who_tannent_smith_01 10. Doctor geri dönüyor! Yep yeni bir süreli yayında yeni companionlar, yeni düşmanlar ve yeni ufuklar Allons-Y!!

Eisner ödüllü Nick Abadzis ve Elena Casagrade serinin ilk 5 fasikülü için Tardis’in başına geçiyor! Gabriella Gonzales ailesinin işlettiği New York’taki bir çamaşırhanede üniversite ve yeni deneyimlerin hayalini kurmaktadır. Ölüler bayramından bir gün önce büyük mavi bir kutudan çılgın bir adam çıkar ve pisişik uzaylıların istilasından bahsedince maceranın kucağına atlar. Donna’nın trajedisinden sonra companionlarla işinin bittiğini düşünen Doctor’un fikrini Gabby değiştirecektir.

Doctor Who: The Eleventh Doctor #1 geekstra_doctor who_tannent_smith_02 11. Doctor zamanı eğip bükerek bilinmeyene atılmak için geri dönüyor! Geronimo!!

Doctor hayatına girdiğinde Alice Oblefune daha yeni kaybetmiştir. Peki annesinin yasını tutan genç bir kızın 70’ler müzisyeninin kariyeri, hafızasını kaybetmiş bir uzaylı ve tüm uzayı tehdit eden tehlikeyle ne alakası olabilir ki? İkinci Big Bang’in ardında Doctor’un Amy ve Rorry yokken başını nasıl belalara soktuğunu öğrenin! Seri Al Ewling ve Rob Williams tarafından yazılacak ve Simon Fraser tarafından çizilecek.

Herşeyden öte 11. Doctor’un hikayesinin Amy ve Rory sonrasında geçmiyor oluşuna sevindim. Bu çizgi romanda Amy ve Rory ve River Song’un hikayelerine de müsaade edeceği anlamına geliyor!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Jennifer Connelly Alita: Battle Angel Kadrosunda!

James Cameron’un yıllardır live actiona uyarlamak için debelendiği Alita: Battle Angel filmi yol almaya devam...

Derdim Var: Bir Uyarlama Fiyaskosu Kabuktaki Hayalet

Selam gençler! Yeni bir Derdim Var yazısına hoş geldiniz. Bu Derdim Var yazısında Hollywood'un yeni...

Kapat