Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

DC’den Film Afişi Temalı Kapaklar

Çizgi roman yayınevlerinin ilgiyi ve satışı artırmak için sıkça başvurduğu bir yöntem alternatif kapaklar (variant cover). Benim çevremde bile, yalnızca variant cover kolleksiyonu yapan en az 3-5 kişi var. Zekice tasarlanmış, geriye dönük nostaljik ve manevi değeri yüksek, ileriye dönük olarak da maddi değeri yüksek kapaklar çoğunlukla bunlar.

DC Comics de Mart 2015 için yeni bir alternatif kapak serisi duyurdu. Mart ayında yayınlanacak tüm DC çizgi romanları, aynı zamanda birer film afişi temalı alternatif kapakla daha raflardaki yerlerini alacak. İster orijinalini alın ister alternatifini, orası size kalmış. Ama aralarında cidden leziz olanlar var. Sistem cebimizdeki parayı almak için kafayı çalıştırdığında ve bizi maddi/manevi karşılığını alacağımıza inandırdığında, çok da fazla düşünmüyoruz sanırım. Hepsini istiyoruz ulan! Kapakları gördüğünüzde eminim bana hak vereceksiniz. Öyleyse lafı daha fazla uzatmadan, servis edilen ilk kapaklara bir bakalım. Kapakları, referans aldıkları afişlerle birlikte sunalım istedim.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip edin.
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Balkon Keyfi 49-1 – Game of Thrones 6. Sezon Promo

Selam Gençler! Bugün size Game of Thrones 6. Sezon podcastimizden ufak, tadımlık bir parça sunuyoruz....

Geekstra’nın Yeni Yazarları, Aramıza Hoşgeldiniz!

Selam gençler! Bir süre önce yeni yazar arayışında olduğumuzu duyurmuştuk. Bu duyurumuz sonrası takipçilerimizden gelen...

Kapat