Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Iron Man 3 Yönetmeninden 3 Yeni Film

Iron Man 3’ün yönetmeni kimdi? Shane Black’ti. Peki Shane Black kimdi? Shane Black iyilikti, dostluktu, Shane Black emekti…

Shane Black’in önümüzdeki dönemde yöneteceği 3 filmin 3’ü de geekleri yakından ilgilendiriyor. Bir an önce bu filmlerin adını sıralayıp rahatlayayım ardından detaylara bakalım.

Doc Savage, Predator ve Death Note!

Aslında ilk olarak Doc Savage haberini vermek için oturmuştum klavyenin başına. Yalan habere bulaşmamak için ufak bir araştırma yapayım dedim ve Predator ile Death Note haberlerini görüp şenlendim.

Doc-Savage

Shane Black’in uzun süredir bir Doc Savage filmi çekmek istediği biliniyordu. Bu projede ufak bir kıpırdanma var. Sony prodüksiyonu olacak filmin 1930’larda geçeceği ve Black’in başrolü Chris Hemsworth’e teklif ettiği doğrulanmış durumda. Ancak projede bütçe sıkıntıları yaşanıyor ve bu sorun çözülmeden prodüksiyon devam edemiyor.

predator

Black ayrıca Fox için bir Predator reboot’u çekecek. Evet reboot. Devam filmi izlemeyeceğiz, sil baştan bir Predator olacak karşımızda. Henüz oyuncu kadrosu ve vizyon tarihi belli değil. Eğlenceli bir not olarak, Shane Black’in 1986 yapımı ilk Predator filminde ufak bir rolde yeraldığını hatırlatayım. Predator hikayesine yeni bir başlangıç yapmaya gerek var mıydı derseniz, cevabım “kesinlikle!” olur. Zira son Alien vs Predator’lerden sonra franchise kesinlikle yeni bir başlangıca ihtiyaç duyuyor.

Edit: Ben bunları yazdıktan 3-5 saat sonra Shane Black bir açıklama yaptı ve “reboot değil sequel (devam filmi) olacak. Elimizde böylesine köklü bir mitoloji varken başa dönmeye ne gerek var?” dedi. Yıkıldım lan :/

İşte o açıklama: http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=119928

Death-Note

Ve son olarak Death Note. Ünlü manga/anime serisi (3 adet live-action filmi de var evet) Death Note için Warner Bros. tam 3 sene önce Shane Black ile sözleşmiş ve o tarihten beri Black’in programının rahatlaması, temizlenmesini bekliyordu. Bu projede de ufak bir kıpırtı var sonunda. Senaryo aşaması tamamlanmış ve söylentiye göre Black senaryoyu cilalama aşamasına geçmiş.

Üç film de benim heyecanla beklediğim filmler. Fakat Doc Savage için biraz daha uzuuuun bekleyeceğiz gibi geliyor. Önce Predator gelsin!

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
The Game Awards 2017: Kazanan Breath Of The Wild

Oyun endüstrisinin Oscar’a cevabı The Game Awards bu yılki ödüllerin sahiplerini açıkladı. Etkileyici gösteriler eşliğinde...

[Cosplay] En İyi X-23 Cosplayleri

Logan filmi yolda ve filmin en çok ilgi çeken unsurlarından biri X-23’ün ilk defa beyaz...

Kapat