Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Superior Iron Man’in Çizeri Yıldıray Çınar!

avengers

Belli ki bu hafta bol bol Marvel’in sonbahar yeniliklerini konuşacağız. Thor ve Captain America haberlerinden sonra Marvel, Iron Man’in yeni serisini, yeni yazar/çizer ekibini ve yeni kostümünü duyurdu.

Yeni Iron Man serimizin adı Superior Iron Man ve ilk sayısı önümüzdeki Kasım ayında raflardaki yerini alacak. Seriyi Tom Taylor yazıyor ve Yıldıray Çınar çiziyor!

cinar_superior_ironman

“Superior” sıfatını görünce insanın aklına doğal olarak Superior Spider-Man ve Doc Ock geliyor ancak Marvel baş editörü Axel Alonso, EW’ya verdiği röportajda bu defa olayın Doc Ock ile ilgili olmadığını ancak farklı bir sürprizin bizleri beklediğini söylüyor. Yeni seride San Francisco’ya taşınmış bir Iron Man’imiz var. Röportajın hiçbir yerinde Tony Stark ismini görememiş, duyamamış olmak insanı kıllandırıyor tabii. Yeni gümüş/açık mavi/siyah tonlarının hakim olduğu “Genius Bar” kostümü ve yine Alonso’nun “Iron Man pek de öyle desteklenecek, arkasından tezahürat yapılacak bir karakter değil.” açıklaması değişimin göstergesi.

 

Yıldıray haberi kendi Facebook hesabından şöyle duyurdu:

Seriden ilk görseller de geldi!

 

SuperiorIronMan.01.page02_03

SuperiorIronMan.01.page04

Geekstra ailesi olarak Yıldıray Çınar ve tüm ekibini tebrik ediyoruz. Superior Iron Man’in yolu açık, başarıları daim olsun! 🙂


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Guardians of the Galaxy’den İlk Resmi Görsel

Disney ve Marvel Studios 1 Ağustos 2014'te vizyona girmesi planlanan Guardians of the Galaxy filminden...

Community Hulu’ya Gelmiyor!

NAYIIIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRR! Umduğumuz, hayal ettiğimiz ve hatta dua ettiğimiz Community 6. Sezonu gerçekleşmeycek! Ağlamak istiyorum sayın...

Kapat