• Home
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right ANİMASYON
  • keyboard_arrow_right Anakin, Aquaman Oluyor…

DC

Anakin, Aquaman Oluyor…

daikhan 18 Temmuz 2014 2


Background
share close

Başlığı gördünüz ve “OHA” diyip Zack Snyder’a büyük küfürler savurmaya başladınız. En azından Ben Affleck tercihi yüzünden hakediyor küfrü bence de… ama günahını almayayım. Mevzu şu ki DC bir sonraki direkt dvd ve bluray olarak çıkaracağı Justice League animasyon filmi için New 52 hikayelerinden Throne of Atlantis hikayesini seçmişti.

JUSTL_Cv15_mod

Adından da anlaşılacağı üzere hikayenin merkezinde Aquaman olacak. Başlıkta da belirttiğim mevzu şu ki Aquaman’i daha önce Clone Wars’ta Anakin’i de seslendirmiş olan Matt Lanter seslendirecekmiş. Yani başlık çok da yalan sayılmaz 😀 Şu başlık puştluğunu bir de ben yapayım dedim, mevzu o aslında (oha küfretmeyin olom okadar…) Hem bu oğlan bile Momoa dan daha iyi Aquaman olur bence…

aquaman_atlantis

Aquaman’i hiç sevmesem de New 52’den hareketle üretilen ilk Justice League animasyonu “Justice League: WAR”da yer almamasını garipsemiştim. Lakin ikinci filmiyle aslında planlarının hiç de mantıksız olmadığını görüyorum. Aferim len DC (yuh..!!). Trailer olur, poster olur… çıktıkça paylaşacağız efem Takipte kalın!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

This post currently has 2 comments.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.