• Home
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right OYUN
  • keyboard_arrow_right Batman Arkham Knight

DC

Batman Arkham Knight

R.ist.T.O. 1 Nisan 2014 2


Background
share close

geekstra_arkham knight_03

Batman Arkham Knight oyunu için Rocksteady birkaç yeni görsel yayımladı.

Batman Arkham serisinin üçüncü ve son oyunu olacak olan Arkham Knight gördüğümüz kadarı ile şimdiye kadarki en iyi Batman oyunu olacak. Daha fragmanıyla ağızımızı açık bırakan oyun, serinin ikinci oyunu olan Arkham City’den neredeyse iki kat daha büyük bir oynanabilir alan sunacak.

Batman Arkham Knight’ta ilklerde sınır yok. İlk defa Batmobile’ binerek şehri gezme fırsatı da veriyor oyun. Fakat asıl dikkatleri çeken oyunun kötüsünün Batman evreninde bulunmayan sıfır, yep yeni bir karakter olması.

Rocksteady’nin açıklamalarına göre Arkham Knight oyununa özel bir karakter DC Comics iş birliği ile yaratıldı ve karakterin adı “Arkham Knight” olacak. Oyunun adındaki ‘knight’ kelimesi Batman’i temsil ediyor sanırken bu haberi almak çok şaşırtıcı olmuştu benim için. Tabii bu gerçeği öğrenmeden önce düşmanın metalik zırhından yola çıkarak Jason Todd veya Damian klonu olabileceğini düşünmüştüm ama boşa düşünmüşüm.

Oyunun kısa sinopsisi şöyle;

Batman ve Gotham şimdiye kadar karşılaştıkları en büyük tehlike ile yüz yüze. Scarecrow liderliğinde Penguen, Two-Face ve Harley Quinn birleşerek kara şövalye’yi yok etmeye çalışırken gizemli yeni bir düşman da şehri tehdit ediyor..

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has 2 comments.
    • R.ist.T.O. on 1 Nisan 2014

      doğru diyorsun ama adamın da dediği gibi Batmobil ve yeni şehir için (Bamobil ile şehri kırıp dağıtabiliyormuşuz) yeni nesil konsolların gücüne ihtiyaçları varmıs…

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.