Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Batman Yeniden Türkçe!

Uzun bir aradan sonra Batman yeniden türk okurlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıllar içinde çeşitli çizgi roman forumlarında basılması için kampanyalar düzenlendi, çizgi roman basan yayınevlerine çağrılar yapıldı, Facebook grupları açıldı ve sonunda istekler cevap buldu. JBC Yayıncılık bugün konuyla ilgili önemli duyuruyu geçti (duyurunun sonuna not olarak iliştirilmiş bir sürpriz de var).

 

[column size=one_half position=first ]Dünyanın en iyi dedektifi, Gecelerin Efendisi, Gotham şehrinin Kara Şövalyesi Batman’in 75 yıllık serüvenini, onu Türkiye’deki hayranlarıyla tekrar buluşturarak kutluyoruz.

Uzun bir aradan sonra Batman, Türkiye’de tekrar yayınlanmaya başlıyor.

JBC Yayıncılık olarak, Warner Bros. firmasının kuruluşu DC Entertainment ile tüm Batman ve yan karakterleriyle ilgili Türkçe Çizgi ve Grafik Roman anlaşması imzalamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

2014’te Kara Şövalye’nin hem yeni serilerini hem de klasikleşmiş başyapıtlarını okuyucularımızla buluşturacağız.[/column] [column size=one_half position=last ]Siz değerli okurlarımızı, Scott Snyder, Frank Miller ve Neil Gaiman gibi ünlü pek çok yazarın Batman hikâyeleri; Greg Capullo, Andy Kubert, Lee Barmejo ve Tony Daniel gibi ünlü çizerlerin muhteşem çizimleri ile sıra dışı maceralara tanıklık etmeye davet ediyoruz.

Batman’in 75 yılını hem yayımlayacağımız çizgi romanlar hem de sürpriz aktivitelerle adına yakışır bir şekilde kutlarken sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Saygılarımızla
JBC Yayıncılık[/column]

Not : Star Wars Klon Savaşları 8-9 , Deadpool : Marvel Evreni’ni Öldürüyor , Şemsiye Akademisi : Dallas Şubat ayı itibari ile basılmaya başlanıyor. Konu hakkında sorularınızı info@jedbang.com adresine mail olarak atabilirsiniz

 

JBC Yayıncılık Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/JBCYayincilik


Comments to Batman Yeniden Türkçe!

  • müthiş haber buarada sitenin yeni hali güzel olmuş

    yüzü koyun 16 Ocak 2014 18:50 Cevapla
    • Bence de. Ayrıca sitenin yeni halini beğendiğine sevindik. Daha biraz çalışmak gerekiyor adam etmek için ama olacak olacak 🙂

      R.ist.T.O. 17 Ocak 2014 00:40 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Mary Louise Parker Stephen King’in Mr. Mercedes Serisinde Rol Alacak

Mary Louise Parker, benim favori oyuncularımdan. Weeds, Red ve hatta R.I.P.D.’deki performansını bile çok beğeniyorum....

Ned Stark Game of Thrones’a Dönüyor Mu?

Game of Thrones’un ilk sezonu öncesi kitapları okumamış olanlarınız, ilk sezonun sonunda Ned Stark’ın öldürüldüğü...

Kapat