• Home
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right ANİMASYON
  • keyboard_arrow_right Justice League Throne of Atlantis’den Kareler!

DC

Justice League Throne of Atlantis’den Kareler!

R.ist.T.O. 10 Ağustos 2014


Background
share close

DC Animation filmlerini ne kadar beğendiğimizi sürekli dile getiririz (istisnalar var ama kaideyi bozmaz diyerek geçelim…). Justice League War’ın bir yeni 52 Justice League reboot hikayesi olduğundan da bahsetmiştik ve çizgi romanların aksine Aquaman’in yerine Shazam’ın Justice League kadrosuna dahil edilmiş olduğunu görmüştük.

Yılların şamar oğlanıdır Aquaman (ben severim Arthur’u) ve on adanmış bir uzun metraj Justice League animasyonunun yapılıyor olması çok hoşuma gidiyor doğrusu. Justice League: Throne of Atlantis adıyla doğrudan Blu-Ray ve stream yolu ile dağıtılacak olan animasyon film sanırım 2015’de yayımlanacak.

Fakat Justice League War ve Justice League : Flaspoint Paradox’da da gördüğümüz üzere çizgi romandan bire bir bir uyarlama söz konusu değil. Throne of Atlantis Aquaman için bir orijin hikayesi olacak.

geekstra_justice-league_000

Evet genel olay Atlantis ve yüzey dünyasının savaşması olacak ama filmin başında Arthur (Aquaman) Atlantis tahtının varisi olduğunu bile bilmiyor. Babası tarafından yetiştirilen Arthur’un Atlantisli olduğunu nasıl öğrendiği vb konulara odaklanacağı söyleniyor.

Filmde Arthur Curry/Aquaman’i Matt Lanter seslendiriyor olacak ve tabii Justice League kadrosu bir önceki uzun metraj olan Justice League: War’ın oyuncuları tarafından seslendirilmeye devam ediyor: Jason O’Mara (Batman), Shemar Moore (Cyborg), Christopher Gorham (the Flash), Sean Astin (Shazam), Nathan Fillion (Green Lantern), Rosario Dawson (Wonder Woman), Jerry O’Connell (Superman), Sam Witwer (Orm), ve Sumalee Montano (Meera).

Aşağıdaki galeride Justice League: Throne of Atlantis’den sahneler görebilirsiniz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.