Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Superman Cezasını Bulacak!

Off çok magazin vari bir başlık oldu… Neyse Batman v Superman: Dawn of Justice filmi ile ilgili son dedikodulara göre, filmin içinde ABD hükümetinin, Man of Steel’in sonlarında Metropolis’de yaşanan tahribatla ilgili bir soruşturma başlattığı öne sürülüyor.

Dedikoduya göre:

geekstra_superman_03

“Detroit’te çekilen bir aksiyon sahnesinde. Superman’in ABD Kongre binasında Metropolis’in yıkımındaki rolü nedeniyle Kongre karşısına çıkması söz konusu. ABD halkının yarısı Zod’un saldırısı ve Metropolis’in yıkımı için Superman’i suçluyor. Superman karşıtı insanların iddiası ‘Superman olmasaydı Zod Dünya’ya gelmezdi’ şeklinde.”

Daha önce de Metroplis’in yıkımıyla bağlantılı olarak Batman v Superman filminde yer alacağı iddia edilen detayları paylaşmıştık sizinle. Mesela Lex’in Superman’e karşı düşmanlığının kaynağı ve yine Bruce Wayne’in Superman’i bir tehdit olarak görmesi, Superman için bir heykel dikiliyor olmasını protesto edenler vb…

geekstra_superman_0

Büyük Ayak dahil olmak üzere bir çok kişi Superman’in Metropolisi yıkışına (daha doğrusu savaşı daha boş bir alana taşımamasına) büyük tepki göstermişti.

Man of Steel deki bu yıkımın Batman v Superman için bir ön hazırlık olarak mı planlandığı yoksa izleyicilerden gelen tepkilerin beklendiğinden büyük olmasının Batman v Superman filminin senaryosunu etkilediği net olarak bilinmese de şahsen ben planlı olduğunu düşünmek istiyorum.

geekstra_superman_01

Dediğim gibi bu bir dedikodu, gerçekleri teee 2016 Mart’ta film çıktığında görebileceğiz. Umarım o zamana kadar ölmem.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
2015 Altın Küre Ödül Töreni!

Biliyorum baya geçkaldım ama Türkiye saatiyle sabah 03:00'de Tina Fey ve Amy Poehler tarafından sunulacak olan...

[Fragman] Jason Bourne TV Spot

Daha önceki yazılarımızda Matt Damon’un Jason Bourne filmi için Snow’den sonrası günümüz politik atmosferini yansıtacağını...

Kapat