• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Adrianne Palicki Mockingbird!

DİZİ

Adrianne Palicki Mockingbird!

R.ist.T.O. 21 Ağustos 2014


Background
share close

Hatırlarsanız Marvel’s Agents of Shield dizisine Mockingbird karakterinin katılması olasılığı şurada paylaştığımız haberle duyulmuştu. Comic Con paneli sırasında gösterilen videoda Patton Oswalt tarafından canlandırılan Billy Koenig ve Sam Koenig karakterli laf arasında Bobbi Morse nam-i diğer Mockingbird’den bahsetmişlerdi.

2. sezonun 5. bölümünde karsımıza çıkacak olan Mockingbird, söylentilere göre Coulson ve ekibinin düşmanı olarak tanıtılma durumu söz konusu.

Friday Night Lights dizisinden de (David E. Kelly’nin dandik Wonder Woman pilotundan da) tanıdığımız Adrianne Palicki’nin canlandıracağı Mockingbird şimdilik yalnızca bir bolümde görüleceği duyuruldu fakat karakterin diziye ara ara donuşu bekleniyor.

Karakterle ilgili kısa bir bilgi de geceyim:

geekstra_mockingbird_01

Barbara Morse aka Bobbi Morse aka Huntress aka Mockingbird bir Shield ajanıdır. Marvel evreninin Tarzan’ı olan Ka-Zar ile yakın ilişkileri olmakla birlikte Shield’in içindeki yozlaşmış ajanların tespitiyle Nick Furry’nin gözüne girmiştir.

Bir zamanlar Hawkeye ile evli olan Mockingbird kısa bir süre West Coast Avengers ve Great Lakes Avengers’da da görev yaptı. Tam Hawkeye’ı boşayacakken Skrullar tarafından kaçırılan Mockingbird, 3 yıl sonra Gizli İstila hikâyesinde dünyaya geri dondu.

Norman Osborn’un Dark Reign hikâyesi sırasında Shield’dan ayrılan ajanlarla World Counter Terrorism Agency’yi kurdu ve sonrasında da Avengers ekibine katildi.

Son zamanlarda Hawkeye’ın serisini büyük bir zevk ile okuyorum. Özellikle Hawkeye’ın eski sevgilileri Mockingbird, Black Widow ve Spider Woman arasinda ezilmesi durumu çok eğlenceli 🙂

geekstra_mockingbird_02

Şahsen oyuncu anlamında Adrianne Palicki’nin kotu bir tercih olmadığını düşünüyorum. Dizinin daha pop / genç kitlesine de mevcut kadrosuna da uygun bir seçim. Umarım Marvel dizilerinde de DC dizilerinde oldugu kadar çizgi roman evreninden karakterler görme firkatimiz olur.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.