Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Agents of Shield 20.Bölüm Promosu – 2

Evet finale yaklaşan diziler arasında Agents of Shield da var. Disney’in kendi yapımı olmasına ve büyük başarı göstermiş Marvel sinematik evreninin bir uzantısı olarak büyük bütçeler, ümitler ve hayal kırıklıkları ile devam eden dizi’nin 20. Bölümü bu akşam yayımlanacak. geekstra_Agents of Shield_01 Bu aralar Kaptan Amerika Kış Askeri’nin ardından dağılmış bir Shield’ın molozları arasında Coulson’un kimlik sorgulamaları ve hayatta kalma mücadelesi devam ediyor. Diziye Kaptan Amerika Kış Askeri sonrası biraz toparladı demiştik ama yine kameolar ve diğer Marvel karakterleri olmadan hala kendi kendine yetemediğini görüyoruz maalesef. Bu bölümde Maria Hill’in dönüşü ile büyük sezon final ve Nick Fury’nin dönüşüne güzel bir alt yapı hazırlamasını bekliyorum ki benim için Cobie Smulders’da yeter.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz. Twitter, Youtube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman]The Walking Dead: A New Frontier Episode 3

The Walking Dead ilk oyunuyla 2012 yılında çıktı ve büyük bir başarı yakaladı. Hikayenin devam...

SUPER BOWL FİLM FRAGMANLARI – WINTER SOLDIER

Captan America'nın 2. filminin Winter Soldier olacağı açıklanadığı zaman birincisinin hayal kırıklığını o kadar çabuk...

Kapat