• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Agents of Shield 20.Bölüm Promosu

DİZİ

Agents of Shield 20.Bölüm Promosu

R.ist.T.O. 25 Nisan 2014


Background
share close

19. Bölümü izlediniz mi? Açıkçası Amy Acker’ın çelist olarak dizide konuk oyuncu olması, Blackout’un görünmesi ve Patton Oswalt’ın kameosu fln derken çok mu beklentilerim yüksekti ama göreceli olarak sönük kalmış bir bölüm olduğunu düşündüm.

Tamam anladık Shield’ın dağılışının ekip üyelerinde yarattığı insani ve duygusal çöküşü daha çok vurgulanmak istenmiş ama ne bileyim sığ kalmadı mı? Tabii bu duygusal vurgular için hikayeden, karakterlerden ve aksiyondan verilen ödün de pek değmedi bence.

geekstra_agents of shield_maria hill_01

Neyse Agents of Shield’da Kaptan Amerika Kış Askeri sonrası gelişen olaylar ekibi dağıttı, içindeki hainler ortaya çıkardı ve onları tundralarda bir yerlerde bir gizli sığınağa mahkûm etti.

E peki bu adamların başları yeterince belada değil mi ki gizli üslerine Amerikan ordusu dayanıyor? Agents of Shield’ı Facebook sayfasından yayımlanan 20. Bölüm promosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Sezon sonuna yaklaşan Agents of Shield’ın 13 Mayıs’ta yayımlanacak finalinde Nick Fury’nin olan biteni Coulson’a açıklaması bekleniyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.