• Home
 • keyboard_arrow_right DİZİ
 • keyboard_arrow_right DC
 • keyboard_arrow_right Arrow Sezon 3 Kötüsü Ra’s Al Ghul!

DİZİ

Arrow Sezon 3 Kötüsü Ra’s Al Ghul!

R.ist.T.O. 29 Temmuz 2014


Background
share close

SDCC’den haberler akmaya devam ediyor. Bu haberlerden biri de CW’nun Arrow panelinden geldi. Bu Sonbahar 3. Sezonuna girecek olan dizinin büyü kötüsü Ra’s Al Ghul olarak açıklandı.

Panel sonrası Comicbook.com ile konuşan Stephen Amell’in söylediklerini özetleyeyim diyorum.

 • 2012 senesinde ilk Comic Con’uma gittiğimde televizyonlardaki tek çizgi roman uyarlaması Arrow olacaktı ve bu sene sadece DC’den 5 uyarlama var. Bu trendi başlatan Arrow’un başarısı diye düşünüyorum ve ekibin parçası olmaktan büyük gurur duyuyorum.
 • The Flash ile crossoverlar yapıyor olmak da büyü bir keyif. Hatta The Flash’da şimdiye kadar pek duyurulmamış bir crossover olacak ve bu benim fikrimdi. İzlediğinizde neden bahsettiğimi anlayacaksınız ama unutmayın bu benim fikrimdi.
  geekstra_arrow_03
 • Olicity olayı yani Oliver’ın numaradan Felicity’e aşkını ilan etmesi fanların biraz kafasını karıştırmıştı fakat önümüzdeki sezonun ilk bölümlerinde detaylı olarak çözümlenecek.
  geekstra_arrow_02
 • Brandon Routh’un ekibe dahil olması çok güzel. Komik bir insan ve çok iyi bir oyuncu. Oliver olarak sinirli olmam gereken sahnelerde de içten içe bayağı gülüyorum performansına. Dizide pek bulunmayan bir komedi faktörü ekliyecek. Brandon gibi oyuncuların dahil olması, flashbacklerde Hong Kong sahnesinin dahil olması diziyi taze ve ilginç kılacak.
 • Dizinin güçlü kadın karakterlerinin olması çok heyecan verici bir şey. Cinsiyet ve cinsel yönelim gözetmeden ağız burun dağıtabilecek olabildiğince çok insanın diziye dahil olmasını istiyorum. Dizide en sevdiğim şeylerden biri birisinin kafamı gözümü patlatması. Oliver’ın süper güçleri yok ve seyircinin Oliver’ın yenilebileceğine inanması gerekiyor.
 • Emmy’lerde dizinin en iyi Stunt Kordinasyon dalında aday bile seçilmemesi büyük saçmalık.geekstra_arrow_04
 • 3. sezon Thea karakterinin olgunlaşmasını izleyeceğiz. İki sene bu karakteri tanıdık ve artık bu sezon sürücü koltuğunda o olacak.
 • Dizide Arrow’un gerçek kimliğini bilmeyen pek kimse kalmadı. Bu da artık sürekli arkasını kollaması gerektiği anlamına geliyor. Bu sorunu yeni sezonun ilk bölümünde derinlemesine ele alacağız. Umarım diziyi Iron Man filminin sonunda olduğu gibi “hey Arrow benim!” diyebileceğimiz bir yere getirebiliriz.

Henüz izlememiş olanlar için Arrow’un 3. Sezon preview videosunu da aşağıda izleyebilirsiniz.

EEE ne diyorsunuz? Bir sürü yeni karakter, Ra’s Al Ghul, The Flash ile crossoverlar ve tonla karakter dramı bizi bekliyor gibi görünüyor.

Heyecanlı mıyız?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

 

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.