• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right ARROW-BIRDS OF PREY!

DİZİ

ARROW-BIRDS OF PREY!

R.ist.T.O. 10 Mart 2014


Background
share close

geektra_arrow_birds of prey_01

Yeni 52 öncesi pek takip ettiğim bir takım değildi Birds of Prey ve sanırım en büyük sebebi Huntress idi. Hep bir antipatim vardı, neden bilmiyorum. Belki de Batman’in kızı olduğundan veya Batman’e kafa tutan, Batman’den daha ukala ve histerik bir karakter olduğundandır.

Yeni 52’de yeniden merak saldım Birds of Prey’e. Hikaye çok sağlam olmasa da çizimler yeterince tatmin ediciydi ve karakter etkileşimleri eğlenceliydi. Ama herşeyden önce Black Canary’i lider rolünde görmek her zaman keyiflidir.

geektra_arrow_birds of prey_02

Arrow dizisinin 26 Mart’ta yayımlanacak bölümü olan Birds of Prey’de Huntress, Starling şehrine geri dönüyor. Dizi içinde neredeyse tam 1 yıldır, kanun kaçağı babasının peşinden koşuyordu. Huntress şehre dönüp, nedenini henüz bilmediğimiz bir sebeple bir çok insan kaçıracak ve bunlardan bir Laurel olacakmış.

Arrow dizisinin yapımcılarından Marc Guggenheim, verdiği bir röpörtajda bölümün her ne kadar adından dolayı Huntress + Black Canary buluşmasını andırsa da aslında biraz da bir “girl power” bölümü olduğunu ve Laurel’in de artık kendini toparlamaya başladığı dönüm noktası olarak da önem taşıdığını belirtti.

Dizinin bu haftaki bölümü olan Suicide Squad bize neleri verecek bilmiyorum ama Arrow’daki bu yükseliş trendi iyidir iyi!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.