• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Community Filmi Geliyor?

DİZİ

Community Filmi Geliyor?

R.ist.T.O. 1 Nisan 2014


Background
share close

Community fanı var mı aramızda? Bence vardır. Dizide uzun süredir yapılan “6 seasons and a movie” espirisi gerçekleşmeye çok yakın görünüyor.

Her sezon dizi bitti bitecek derken kıl payı ile yeni bir sezon onayı alıyordu be bu sezon 5. Sezon. Eğer NBC diziyi bir sezon daha uzatır ise “6 seasons and a movie”’nin 6 sezon kısmı gerçekleşmiş olacak.

Dizinin filim uyarlaması için görüşülen isimlerden biri Justin Lin. Fast and Furious serisinde birkaç filim yönetmiş ve birkaç Community bölümü de yönetmiş olan Lin eğer filmi yönetemez ise yerini dolduracak uzun bir liste var.

geekstra_community_02

Mesela Captain America Winter Soldier yönetmenleri Joe ve Anthony Russo Community’nin yapımcılığını yapmıştı. Hatta Joe Russo geçen haftalarda yayımlanan “Advanced Advanced Dungeons & Dragons” bölümünü yönetti.

NBC’den sızan bilgilere göre dizinin son bir sezon için dönmesine iyi ihtimal veriyorlar. “Özellikle kanalın bu sezon Salı akşamı için düzgün bir komedi programı çıkartamadığı göz önünde bulundurulursa…“

Dizinin yaratıcısı Dan Harmon ise “6 seasons and a movie”yi gerçekleştirmek konusunda çok kararlı gibi görünüyor. Hitfix’e verdiği bir röportajda “bant ve çamur ile evimin bodrumunda çekmek zorunda kalsam da bu filmi yapacağım.” demişti.

Filmin yapılmasını kesinlikle destekliyorum olmadı Kickstarter açsınlar parayı da basarım.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.