Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

DOCTOR WHO 8.SEZONA KEELEY HAWES KATILIYOR

geekstra_doctor_who_keeley

Sabırsızlıkla beklediğim dizilerden biri Doctor Who. Tamam benim Doctorumun dönemi kapandı ve yeni Doctor artık Peter Capaldi ve companion Clara Oswald’ı da çok sevmiyorum (Amy Pondcuyuz abi!). Olsun Matt Smith ve Karen Gilan’a gelmeden bir çok Doctor ve companion’unu izledik ve beni mutlu eden bu karakterler bir şekilde karşıma çıktı. Bu mutlu tesadüflerin Doctor Who’nun gelecek sezonlarında da karşıma çıkabileceğinin ümidi ile devam ediyor olacağım ben diziye.

geekstra_doctor_who_keeley_01

Peki kim bu Keeley Hawes ve nasıl bir karakter canlandıracak? Ms. Delphox adında “Doctor’la garip bir gezegende karşılaşan gizemli sırları olan güçlü bir uzaylı” olarak tanımlanan bir karakter canlandıracakmış kendisi (çok da bir şey açıklamıyor değil mi?).

Daha çok İngiltere televizyonlarında boy gösteren oyuncuyu biz belki orijinal Lara Croft serilerinden tanırız. Evet orijinal Lara Croft oyunlarında Larayı Keeley Hawes seslendiriyordu.

Hawes’lı bölümü Doctor Who’nun “The Curse of the Black Spot” ve “Journey to the Center of the TARDIS,” bölümlerini ve Sherlock’un “The Blind Banker,” “The Reichenbach Fall,” ve “The Sign of Three.” gibi bölümlerin yazarı Steve Thompson tarafından yazılacak ve Douglas Mackinnon tarafından yönetilecek. Doctor Who 8. Sezon 2014’un 2, yarısında yayımlanacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Google’ın DeepMind Yapay Zekası Şampiyonluğa Oynuyor!

Google’ın geliştirmekte olduğu yapay zeka programı DeepMind dünyanın en iyi Go ustasına meydan okuyacak. Bu...

70. Altın Küre Ödülleri

Tina Fey ve Amy Poehler'in sunduğu tören ile Altın Küre ödülleri sahiplerini buldu. Lincoln'ün ödülleri toplaması beklenirken...

Kapat