• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right DOCTOR WHO 8.SEZONA KEELEY HAWES KATILIYOR

DİZİ

DOCTOR WHO 8.SEZONA KEELEY HAWES KATILIYOR

R.ist.T.O. 18 Mart 2014


Background
share close

geekstra_doctor_who_keeley

Sabırsızlıkla beklediğim dizilerden biri Doctor Who. Tamam benim Doctorumun dönemi kapandı ve yeni Doctor artık Peter Capaldi ve companion Clara Oswald’ı da çok sevmiyorum (Amy Pondcuyuz abi!). Olsun Matt Smith ve Karen Gilan’a gelmeden bir çok Doctor ve companion’unu izledik ve beni mutlu eden bu karakterler bir şekilde karşıma çıktı. Bu mutlu tesadüflerin Doctor Who’nun gelecek sezonlarında da karşıma çıkabileceğinin ümidi ile devam ediyor olacağım ben diziye.

geekstra_doctor_who_keeley_01

Peki kim bu Keeley Hawes ve nasıl bir karakter canlandıracak? Ms. Delphox adında “Doctor’la garip bir gezegende karşılaşan gizemli sırları olan güçlü bir uzaylı” olarak tanımlanan bir karakter canlandıracakmış kendisi (çok da bir şey açıklamıyor değil mi?).

Daha çok İngiltere televizyonlarında boy gösteren oyuncuyu biz belki orijinal Lara Croft serilerinden tanırız. Evet orijinal Lara Croft oyunlarında Larayı Keeley Hawes seslendiriyordu.

Hawes’lı bölümü Doctor Who’nun “The Curse of the Black Spot” ve “Journey to the Center of the TARDIS,” bölümlerini ve Sherlock’un “The Blind Banker,” “The Reichenbach Fall,” ve “The Sign of Three.” gibi bölümlerin yazarı Steve Thompson tarafından yazılacak ve Douglas Mackinnon tarafından yönetilecek. Doctor Who 8. Sezon 2014’un 2, yarısında yayımlanacak.

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.