Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Flash karakterleri Arrow’da!

geekstra_flash_arrow_03

2014-2015 televizyon sezonunun en çok beklenen dizilerinden biri sanırım Flash. En azından benim için bu bir gerçek. DC evreni sinematik dünyada sesini çok çıkartamasa da tv dünyasında ciddi bir açılım yaptığını defalarca dillendirdik.

Flash ve iZombie CW’da, Constantine NBC’de ve Gotham Fox’da 2014-2015 sezonu için hazırlıklarını sürdürüyor. Flash dizisi, Barry Allen karakteri ile yaptığı gibi ana karakterlerin tanıtımını popüler Arrow dizisi ile yapacağını açıkladı.

geekstra_flash_arrow_01

Serinin ana karakterlerinden Caitlin Snow (Danielle Panabaker – Piranah 3DD, Sky High) ve Cisco Ramon (Carlos Valdes) Arrow dizisinin 19, bölümünde S.T.A.R. Labs bilim adamları olarak karşımıza çıkacak.

geekstra_flash_arrow_02

Arrow dizisinin Deathstroke bölümünden sonra nasıl bir çizgi izleyeceği konusunda henüz netleşmiş bir bilgi yok ama 19. Bölüm olan “The Man Under The Hood” ve 20. Bölüm olan “Seeing Red”in Flash alakalı bölümler olması bekleniyor.

Anladığım kadarıyla Flash’ın koşuşunu ilk olarak Arrow’da göreceğiz (düşünsenize bir de Smallville gibi seri sonuna kadar koşmayan bir Flash veriyorlarmış bize :P)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
GPoD 53: DC Rebirth

Selam gençler! Söz verdiğimiz ve şurada girizgâhını yaptığımız üzere DC Rebirth konulu GPoD ile karşınızdayız. Elimizden...

2013 LOL ŞAMPİYONASI HEYKELLERİ

Bunları gördünüz mü bilmiyorum ama adamlar yapmış yahu! Geçen sene (hani 2013 olan) LOL Dünya...

Kapat