• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right Flash karakterleri Arrow’da!

DİZİ

Flash karakterleri Arrow’da!

R.ist.T.O. 21 Mart 2014


Background
share close

geekstra_flash_arrow_03

2014-2015 televizyon sezonunun en çok beklenen dizilerinden biri sanırım Flash. En azından benim için bu bir gerçek. DC evreni sinematik dünyada sesini çok çıkartamasa da tv dünyasında ciddi bir açılım yaptığını defalarca dillendirdik.

Flash ve iZombie CW’da, Constantine NBC’de ve Gotham Fox’da 2014-2015 sezonu için hazırlıklarını sürdürüyor. Flash dizisi, Barry Allen karakteri ile yaptığı gibi ana karakterlerin tanıtımını popüler Arrow dizisi ile yapacağını açıkladı.

geekstra_flash_arrow_01

Serinin ana karakterlerinden Caitlin Snow (Danielle Panabaker – Piranah 3DD, Sky High) ve Cisco Ramon (Carlos Valdes) Arrow dizisinin 19, bölümünde S.T.A.R. Labs bilim adamları olarak karşımıza çıkacak.

geekstra_flash_arrow_02

Arrow dizisinin Deathstroke bölümünden sonra nasıl bir çizgi izleyeceği konusunda henüz netleşmiş bir bilgi yok ama 19. Bölüm olan “The Man Under The Hood” ve 20. Bölüm olan “Seeing Red”in Flash alakalı bölümler olması bekleniyor.

Anladığım kadarıyla Flash’ın koşuşunu ilk olarak Arrow’da göreceğiz (düşünsenize bir de Smallville gibi seri sonuna kadar koşmayan bir Flash veriyorlarmış bize :P)

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.