Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Flash ve iZombie Posterleri

Dedik ya CW resmen Flash ve iZombie dizilerini onayladı diye, akabinde hemen teaser posterlerini yayımladılar.

Dizilerle ilgili biraz bilgi vermek gerekirse,

geekstra_flash_teaser_poster

The Flash, Arrow dizi üzerinden karakter tanıtımı ve hikaye tabanları genişletilmiş bir dizi (Barry Allen’ı ve Star Labs’i hatta Barry’nin bilimsel bir deney kaynaklı bir patlamada komaya girişini bile gördük). “Dünya’nın en hızlı insanı” olarak tanınacak bir süper kahramanın doğuşu ile seri başlayacak (en azından pilot çekimlerinden yayımlanan görsellere göre).

Greg Berlanti ve Andrew Kreisberg tarafından yaratılan dizi Geoff Johns’ın yazdığı ve Arrow’un da pilot bölümünü çeken David Nutter tarafından pilot bölümü çekilecek.

Arrow’da da Barry Allen rolüyle karşımızda olan Grant Gustin’in Flash’ı canladıracağı dizide Iris West (evet zenci) Candice Patton tarafından, Iris’in babası Detective West rolünde Jesse L. Martin ve Barry’nin annesi Nora rolünde Michelle Harrison olacak (bu bildiğimiz Flash’ın geçmişine ters bir hareket tabii belki de flashbacklerle bize gösterecekler?). Ayrıca orijinal Flash dizisinin yıldızı John Wesley Shipp’de henüz açıklanmamış bir rolde dizide olacak.

geekstra_izombie_teaser_poster

Chris Roberson ve Mike Allred tarafından yaratılan iZombie ise çok sevdiğimiz Veronica Mars’ın yaratıcısı Rob Thomas ve Diane Ruggiero tararfından yapımcılığı üstlenimiş durumda. Baş rolde Once Upon a Time’dan da tanıdığımız Rose Mclver Liv karakteri ile karşımızda olacak.

Liv adli tıp morgunda çalışmaktadır ve insanlığını korumak için insan beyniyle beslenmesi gerekir. Beyin tüketiminin bir yan etkisi tabii ölülerin hafızasının da Liv’e geçiyor olması ve Liv bu bilgileri kullanarak kurbanların cinayetlerini çözer…

Eğer CW’yu az çok biliyorsam iZombie bir tween romance/polisiyesi olarak pozisyonlandırılacak. Genç kızlar beğensin diye kasılacak ve ilk sezonunda büyük bir hayal kırıklığı ardından iptal edilecek.

Flash ise Arrow’un yolunda biraz daha espirili ve hümanist bir çizgiyle seyredecek olursa bir şansı olabilir ama yine de görsel efektler ve Flash kötülerinin ekrana nasıl taşındığı burada büyük önem taşıyor.

Evet gençler, bu diziler hakkında yorum ve fikirleriniz neler dir?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Twin Peaks’in Prömiyer Tarihi Belli Oldu!

Efsane dizi Twin Peaks’in geri dönüşünü uzun bir zamandır sabırsızlıkla bekledik ve nihayet dizini prömiyer...

HOBBIT YENİ FRAGMAN!

Bir önceki rezalet (bunu ilk söylediğimde dayak yiyordum) Hobbit fragmanının ardından, hayalkırıklığına uğramış, sinirlenmiş ve...

Kapat