• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Gelecek Sezon Ne İzleyeceğiz? 1 – NBC

DİZİ

Gelecek Sezon Ne İzleyeceğiz? 1 – NBC

R.ist.T.O. 13 Mayıs 2014 2


Background
share close

Birkaç gündür gündem konusu ABD 2013-2014 televizyon sezonunun kapanması; devam edecek, iptal edilen ve 2014-2015 sezonunda gelecek olan yeni diziler.

Her sene olduğu gibi haşin ve çetin geçen bir pilot sezonu ardından büyük networklerin önümüzdeki sezon için şans tanıdıkları diziler belli oldu. Bir hayli uzun bir liste olacağından bu yazıyı 3 parçada yayımlayacağım. Bu yazı o üç parçanın birincisi olacak ve NBC dizilerini ele alacak.

Yazının ikinci parçası ABC, üçüncü ve son parçası da CBS, FOX ve CW’yu kapsayacak. Biliyorum AMC, HBO, Showtime vb daha bir çok kanal mevcut ama onları da haberler kesinleştiğinde yeni bir yazıda toparlamayı planlıyorum.

İlla ki daha önce haberini verdiğimiz ve gelişmeler olduğunda haberini vereceğimiz konularla örtüşmeler olacaktır ama derli toplu bir liste olması açısından faydalı olabileceğini düşünüyorum.

Haydi başlayalım,

A.D.

new-tv-shows-2014-a-d

History kanalının “The Bible” serisinin devamı olan bu 12 bölümlük mini seri, İsa’nın ölümü sonrasında İsrail’de yaşanan olayları konu alıyor.

Zerre ilgimi çekmeyen bir dizi ve büyük bir ihtimalle izlemem.
Beklenti seviyesi: 1/10

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has 2 comments.
  1. kafkaesk on 13 Mayıs 2014

    haehhaha dizideki başkanın neden selamı var bana? zenci diye mi? hehehe. yaa dizinin konsepti vs 24 zaten. e 24 bu zenci başkan, kadın başkan meselelerini daha önce elden geçirdi bol bol. ben artık latino/latina başkanlı bir dizi bekliyorum 😛

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.