Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Gelecek Sezon Ne İzleyeceğiz? 2 – ABC

geekstra_abc

Henüz 2013-2014 televizyon sezonu yeni bitmişken ABD networkleri hızla yeni sezon ve tabii ara sezona hazırlanıyorlar. Bu yazımızda başlıktan ve geçen yazım da bahsettiğim üzere gelecek sezon ABC kanalında ne izleyeceğimize bir göz atalım.

American Crime

geekstra_American crime

Bilmiyorum belki de ben yanlış yorumluyorum ama ABC önümüzdeki sezon “ırk” konseptine ağır giriş yapıyor gibi. Irk konusunu en azından teğetsel dokunuş yapak en a z 4 dizi sayıyorum ki American Crim bunların en sosyo politik işleneceği dizi gibi görünüyor.1 saatlik bir dram olan American Crime, California eyaletinde ırkçı ögeler barındıran bir cinayet ve akabinde gelen davanın topluma etkisini olayın içindeki karakterlerin gözlerinden anlatan bir dram olacak.

Oyuncu kadrosunda Felicity Huffman (Desperate Housewives), Timothy Hutton (Leverage), Benito Martinez (Sons of Anarchy), W. Earl Brown (Deadwood), Penelope Ann Miller (Mistresses) gibi isimler barındıran dizi ABD’nin ırk, cinsiyet ve sınıf ayrımcılığı ve politikasına bir eleştiri olması bekleniyor.

Şahsen Timothy Huttonun daha önce dram performansları pek aklımda kalmamış ve Leverage’deki hafif ve geyik karakteriyle fazla özleştirmemden kaynaklanıyor olsa gerek ki adamı hiç ciddiye alamıyorum ve bu da diziye yönelik olan beklentilerimi etkiliyor. Ayrıca Disney’in sahibi olduğu bir kanalda ne kadar ciddi ve sert bir öz eleştiri yapılabileceği konusunda da şüphelerim var tabii…

Beklenti seviyem: 4/10

     

Önceki1 - 13Sonraki
Klavyenizi ← → kullanarak ilerleyin


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Alien: Covenant Setinden Görüntüler

Ridley Scott’un Ailen: Covenant filmi için çekimler son sürat devam ediyor. Çekim yeri gizli tutuluyor...

Batman v Santa Claus

Funny of Die sitesi Noel kutlamaları çerçevesinde 2016’nın en çok beklenen filmlerinden olan Batman v...

Kapat