• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right Gotham ’in Riddlerı Cory Michael

DİZİ

Gotham ’in Riddlerı Cory Michael

R.ist.T.O. 5 Nisan 2014


Background
share close

DC’nin genişleyen Televizyon dünyasında Batman dünyasına yakınlığı nedeniyle (çünkü hiçbir baba yiğit Batman’i yeniden televizyon için uyarlayacak cesaret ve vizyona sahip değil) Gotham dizisi için oluşturulmaya çalışılan hype oldukça büyük.

Fox kanalında izleyicisiyle buluşacak olan dizi aslında Jim Gordon’un hikayesi ama anlaşılan Jim Gordon perspektifiyle anlatılan Batman kötülerinin orijin hikayesi olacağa benziyor. Diziye yeni katılan isimlerden biri Cory Michael.

Dizide Edward Nigma yani Riddler’ı canlandıracak olan Michael şimdilik bir konuk oyuncu olarak listelenmiş durumda. Aranızda yeni 52 Batman serisini okuyan var mı bilmiyorum ama Zach Snyder ve Greg Cappulo’nun Zero Year hikayesindeki Edward Nigma yorumlamasını çok beğenerek okuyorum.

geekstra_gotham_riddler_01

Batman kötüleri çok kolay karikatürize edilecek karakterler olduğu için inandırıcı ve ciddiye alınır halde çizgi roman sayfaları dışına taşınmaları çok zor olabiliyor. Umarım Snyder’ın yorumlamasına benzer bir yorumlama yaparlar.

Gotham dizisi 2014-2015 sezonunda Fox kanalında yayımlanmaya başlanacak ve diğer DC dizileriyle bir cross over yapılması pek olası olmasa da DC bütünlüğünün korunması bekleniyor. Dizide şimdiye kadar açıklanmış karakter ve oyuncular şöyle, Ben McKenzie (Detective James Gordon), Donal Logue (Detective Harvey Bullock), Jada Pinkett Smith (Fish Mooney), Sean Pertwee (Alfred Pennyworth), Robin Lord Taylor (Oswald Cobblepot), Camren Bicondova (Selina Kyle) ve David Mazouz (Bruce Wayne).

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.