• Home
 • keyboard_arrow_right DİZİ
 • keyboard_arrow_right FİLM
 • keyboard_arrow_rightPodcasts
 • keyboard_arrow_right
 • keyboard_arrow_right GPoD 09: Veronica Mars
play_arrow

DİZİ

GPoD 09: Veronica Mars

Geekstra 20 Mart 2014 4


Background
share close

veronica_gpod09Bu bölümde kahramanlarımız Kafkaesk ve RistTO, bir kickstarter projesi sonucu hayata geçen Veronica Mars filmi üzerine konuşuyor. Evet ülkemizde vizyona girmedi ancak internetten indirileybıl.

“Veronica Mars ne ola ki?” diyenleri derhal dizinin 2004 yılında yayınlanan pilot bölümünü izlemeye davet ediyoruz. Ardından hızınızı alamayıp 64 bölümden oluşan 3 sezonun tamamını bitirecek sonra da oturup, dizinin finalinin 9 yıl sonrasında çekilen bu güzide filmi izleyeceksiniz!

Diziyi henüz izlememiş, izlemeye üşenen veya “3-5 bölüm izledim bana yetti” diyenleri de düşündük. Filmi izlemek için veya bu podcast’i dinlemek için, diziyi izlemiş olmak şart değil (ama biz olsak izlerdik)..

Ana sayfadaki ve veya aşağıdaki playerdan podcast’i indirmek ya da sayfadan direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook ve/veya twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

 • cover play_arrow

  GPoD 09: Veronica Mars
  Geekstra

ve iTunes linki: GPoD

Etiketler: .

Önceki Bölüm
Benzer Bölümler

Yorumlar

This post currently has 4 comments.
 1. iremb on 23 Mart 2014

  kafkabilmem kim olan arkadaşın sesini çok beğendim ama çok küfrediyorsun arkadaş yaa. yerinde edilen küfür çok eğlenceli ama sen biraz abartmışsın gibi geldi bana. öbür arkadaş bir iki kere sst diyip kalıyor mesela, o rahat rahat küfredememiş 🙂

  koca podcastte piz’in adının bile geçmemesine bayıldım xD evet çok gereksizdi o.

  logan zayıflamış, yüzü mü küçülmüş, yoksa omuzları şiştiği için kafası görece küçük mü görünüyordu bilmiyorum. üniformayla kötü göründüğü konusuna katılmıyorum. bir fangirl olarak logan’ı yıllar sonra öyle kaslı maslı, üniformayla görmenin bünyede yarattığı etkiyi, o suyun köpürtmesi misali anlayamazsınız.

  neptune kayseri’nin köyü mü kasabası mı lafına koptum yalnız. komiksiniz.

  mac gerçekten sekreter mi oldu? ben gene yardım ediyordur dedim. insan kane software’i bırakıp neden kıçı kırık bir detektiflik bürosuna sekreter olmaya çalışır? mantıksız. ristbilmem kim olan arkadaş çok mantıklı şeyler söyledi. ama ben de kafka gibi düşünüyorum, bu film hayranlar için yapılmıştı zaten. o açıdan beni fazlasıyla mutlu etti. dizi finalinde benim (diziyi izleyen çoğunluğun) içinde kalan logan’la veronica’nın ayrı olmasıydı, bu filmden tek beklentim onların tekrar bir araya gelmesiydi. nitekim oldu. biraz sığ, klişenin daniskası tam kapıdan çıkarken “wait… dont go” falan yalan bunlar.

  logan’ın cinayet şüphelisi olup da öyle sakin sakin sokakta gezmesi, ama lise reunion’ında yuhalanması, navy mi artık nerede çalışıyorsa uzaklaştırma alması değil de, izne çıkıp gelmesi, ki filmin sonunda tekrar gitmem lazım diyene kadar izinde olduğuna dair bir bilgi yoktu falan filan. tuhaflıklar vardı.

  epic sahnesinden bahsetmemişsiniz. diziye hiç kız açısından yaklaşmamışsınız xD

  weevil’ın hikaye örgüsü baştan aşağı zorlamaydı. hani sadece reunion’da veronica’yla karşılaşıp ailesiyle tanıştırıp kalsa çok daha iyi olurdu bence. tekrar çeteye dönüyor filmin sonunda, oha yani.

  leo’nun fbi atıfı harikaydı. leo’nun sahnesi baştan sona awesomeness fışkırıyordu.

  dick filmde resmen komikti. otlu kek yiyip “hmm i feel my self-worth coming back already!” gibisinden bir şey dediğinde koptum.

  evet. sanırım bu kadar.

  podcastiniz eğlenceliydi 😀

  • kafkaesk on 23 Mart 2014

   oh be şöyle güzel ve detaylı bir yorum geldi sonunda 🙂
   öncelikle teşekkür ederiz.
   küfür konusuna gelirsek eğer; ben az bile etmişim diyordum :p
   podcast kısa olunca yoğunluğu artmış demek ki 🙂

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.