Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

GPoD 09: Veronica Mars

veronica_gpod09Bu bölümde kahramanlarımız Kafkaesk ve RistTO, bir kickstarter projesi sonucu hayata geçen Veronica Mars filmi üzerine konuşuyor. Evet ülkemizde vizyona girmedi ancak internetten indirileybıl.

“Veronica Mars ne ola ki?” diyenleri derhal dizinin 2004 yılında yayınlanan pilot bölümünü izlemeye davet ediyoruz. Ardından hızınızı alamayıp 64 bölümden oluşan 3 sezonun tamamını bitirecek sonra da oturup, dizinin finalinin 9 yıl sonrasında çekilen bu güzide filmi izleyeceksiniz!

Diziyi henüz izlememiş, izlemeye üşenen veya “3-5 bölüm izledim bana yetti” diyenleri de düşündük. Filmi izlemek için veya bu podcast’i dinlemek için, diziyi izlemiş olmak şart değil (ama biz olsak izlerdik)..

Ana sayfadaki ve veya aşağıdaki playerdan podcast’i indirmek ya da sayfadan direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook ve/veya twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

ve iTunes linki: GPoD


Comments to GPoD 09: Veronica Mars

 • kafkabilmem kim olan arkadaşın sesini çok beğendim ama çok küfrediyorsun arkadaş yaa. yerinde edilen küfür çok eğlenceli ama sen biraz abartmışsın gibi geldi bana. öbür arkadaş bir iki kere sst diyip kalıyor mesela, o rahat rahat küfredememiş 🙂

  koca podcastte piz’in adının bile geçmemesine bayıldım xD evet çok gereksizdi o.

  logan zayıflamış, yüzü mü küçülmüş, yoksa omuzları şiştiği için kafası görece küçük mü görünüyordu bilmiyorum. üniformayla kötü göründüğü konusuna katılmıyorum. bir fangirl olarak logan’ı yıllar sonra öyle kaslı maslı, üniformayla görmenin bünyede yarattığı etkiyi, o suyun köpürtmesi misali anlayamazsınız.

  neptune kayseri’nin köyü mü kasabası mı lafına koptum yalnız. komiksiniz.

  mac gerçekten sekreter mi oldu? ben gene yardım ediyordur dedim. insan kane software’i bırakıp neden kıçı kırık bir detektiflik bürosuna sekreter olmaya çalışır? mantıksız. ristbilmem kim olan arkadaş çok mantıklı şeyler söyledi. ama ben de kafka gibi düşünüyorum, bu film hayranlar için yapılmıştı zaten. o açıdan beni fazlasıyla mutlu etti. dizi finalinde benim (diziyi izleyen çoğunluğun) içinde kalan logan’la veronica’nın ayrı olmasıydı, bu filmden tek beklentim onların tekrar bir araya gelmesiydi. nitekim oldu. biraz sığ, klişenin daniskası tam kapıdan çıkarken “wait… dont go” falan yalan bunlar.

  logan’ın cinayet şüphelisi olup da öyle sakin sakin sokakta gezmesi, ama lise reunion’ında yuhalanması, navy mi artık nerede çalışıyorsa uzaklaştırma alması değil de, izne çıkıp gelmesi, ki filmin sonunda tekrar gitmem lazım diyene kadar izinde olduğuna dair bir bilgi yoktu falan filan. tuhaflıklar vardı.

  epic sahnesinden bahsetmemişsiniz. diziye hiç kız açısından yaklaşmamışsınız xD

  weevil’ın hikaye örgüsü baştan aşağı zorlamaydı. hani sadece reunion’da veronica’yla karşılaşıp ailesiyle tanıştırıp kalsa çok daha iyi olurdu bence. tekrar çeteye dönüyor filmin sonunda, oha yani.

  leo’nun fbi atıfı harikaydı. leo’nun sahnesi baştan sona awesomeness fışkırıyordu.

  dick filmde resmen komikti. otlu kek yiyip “hmm i feel my self-worth coming back already!” gibisinden bir şey dediğinde koptum.

  evet. sanırım bu kadar.

  podcastiniz eğlenceliydi 😀

  iremb 23 Mart 2014 07:58 Cevapla
  • oh be şöyle güzel ve detaylı bir yorum geldi sonunda 🙂
   öncelikle teşekkür ederiz.
   küfür konusuna gelirsek eğer; ben az bile etmişim diyordum :p
   podcast kısa olunca yoğunluğu artmış demek ki 🙂

   kafkaesk 23 Mart 2014 16:59 Cevapla
   • efendi olacaksın gafgaesk!

    R.ist.T.O. 23 Mart 2014 22:44 Cevapla
   • olabilir bilemedim 🙂
    dizi podcastlerinden yürüyün bence. suits olur, my mad fat diary olur (hint hint)
    eğlencelisiniz çünkü.

    iremb 24 Mart 2014 03:20 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Finding Dory 3. Teaser

Pixar’ın popüler filmi Finding Nemo’nun devam filmi olan Finding Dory nedense beklediğim kadar ilgimi çekmedi....

DC COMICS 4 SERİSİNİ İPTAL EDİYOR

DC Comics "Yeni 52" dediğinden beri o 52 çokça değişti biliyorsunuz. Ya da bilmiyorsunuz. Olsun......

Kapat