Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Keanu Reeves Televizyona Transfer Oluyor

keanu_reeves_rain

FremantleMedia‘nın eski CEO’su David Ellender’in geçtiğimiz şubat ayında kurduğu yeni şirketi Slingshot Global Media ile dizi piyasasına hızlı bir giriş yapmayı planlıyor.

Keanu Reeves Slingshot’ın ilk projesinde, Barry Eisler romanlarının baş kahramanı Rain’i hem canlandıracak hem de dizinin yapımcılığını yapacak.

John Rain, çok yetenekli bir kiralık katil/suikastçıdır ve en işlediği cinayetlere doğal ölüm süsü verme konusunda çok başarılıdır. Hemen her kiralık katil profilinde olduğu gibi Rain de sosyal yaşantısı olmayan, içine kapanık kayıp bir ruhtur. Ayrıca yarı amerikalı yarı japondur bu arkadaş.

keanu_BarryEisier

Barry Eisler’in baş karakter olarak John Rain’i kullandığı çok satanlar listesinden inmeyen romanları da şunlar (hani dizi başlamadan okuyayım diyenler olur belki): A Clean Kill In Tokyo, A Lonely Resurrection, Winner Take All, Redemption Games, Extremis, The Killer Ascendant, The Detachment and Graveyard Of Memories.

Rain, birer saatlik bölümler halinde ilerleyecek (kaç bölüm olacağı henüz belli değil ancak miniseri olarak tasarlandığı ve uzatılabileceği konuşuluyor) ve tahmin edileceği üzere aksiyon-drama türünde olacak. Mini dizinin 2016 yılında yayınlanması öngörülüyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Joss Whedon Marvel’e Dönme Fikrine Açık

Age of Ultron sonrasında Marvel ile bağlarını kopartan Joss Whedon yeni bir projeye başladı. Bildiğiniz...

Exodus: Tanrılar ve Krallar Filmine Biletleriniz Bizden!

Ridley Scott'ın yönetmenliğini yaptığı, Christian Bale'in başrolünde yer aldığı, senenin en büyük yapımlarından olan Exodus:...

Kapat