• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right How I Met Your Mother [Alternatif Son]

DİZİ

How I Met Your Mother [Alternatif Son]

kafkaesk 8 Nisan 2014


Background
share close

How I Met Your Mother dizisiyle olan 9 yıllık birlikteliğimiz geçtiğimiz hafta sona erdi. Oturup uzun uzun inceleme yazıları, salya-sümük veda sözleri döşemek istemedim açıkçası buraya. Özet geçeceğim. 9 yıldır birlikte takıldığım 5 arkadaşıma veda ettim. Çoğunluğun aksine finali de beğendim.

Last Forever Part One

Evet şu tepedeki görüntü ile dahi sıkıntım yok. Annenin ölmüş olmasını da çok umursamadım, Robin’e geri dönüş olayını da çok büyütmedim. Ancak biliyorum ki finalden nefret edenler oldu. Sosyal medyaya saçılan bu nefret illa ki yapımcıların da kulağına gitti. “Kulağına gitti” ne yahu? Adamlar sonuçta tepkiyi bekliyorlardı.

carter_bays_himym

Dizinin senaristlerinden Carter Bays gelen tepkilerin üzerine twitter üstünden bir açıklama yaptı. 2 son üzerine tartıştıklarını ve birini seçtiklerini, herkesi memnun edemeyeceklerini ve fakat o çekmedikleri diğer sonu çekme ve dvd/blu-ray setlere ekleme kararı aldıklarını söyledi. Ayrıca “How I Met Your Father” dizisi üzerinde çalıştıklarını da araya sıkıştırdı.BkaaczkCMAEWxY2“Çekme kararı” da dememeli aslında. Anlaşılan o ki yeni çekimler yapılmayacak. Eldeki görsellerden kurgu marifetiyle hazırlanacak bu alternatif son.

Ama şunu söylemek lazım sanırım; isterlerse 30 farklı son çeksinler/yayınlasınlar yine de 9 yıllık bir arkadaşlığa veda eden insanların tamamını memnun etmeleri imkansız.

Etiketler: .

Yazar

kafkaesk

Çizgi roman çevirmeni, editör, podcastçi | Unutmamak için yazıyorum. Prost!

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.