• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right Mr. Freeze Gotham’da Olacak Mı?

DİZİ

Mr. Freeze Gotham’da Olacak Mı?

R.ist.T.O. 25 Haziran 2014


Background

Fox’un yeni dizi sezonunda izleyicilerle buluşturacağı Gotham dizisinde yer alacak kötü karakterler az çok belli oldu. Biliyoruz ki Penguen, Poison Ivy, Riddler ve Catwoman başta olmak üzere Batman evreninin bir çok kötüsü dizide yer alacak.

HitFix ile yaptığı bir röportajda dizinin yönetmeni Danny Cannon Mr. Freeze’in de dizide yer alabileceği ihtimaline değindi.

“Orijini pek de net olmayan Mr. Freeze karakteri ile ilgili Burno ile görüşeceğim. Eğer Geoff ve Bruno’yu ikna edebilirsem bu karakterin dizide yer alması söz konusu olabilir.”

Bu karakterin diziye dahil olup olmayacağına yönelik bir netlik getirmese de Gotham’ın daha gerçekçi bir atmosfer oluşturmak istediği hissini alıyorum (bu bağlamda Poison Ivy nasıl işlenecek bir başka soru işareti tabii). Yani seyirciye ister bilimsel ister büyü kökenli normal gündelik hayatın çok dışında bir konsept ortaya koymayacaklar gibi geliyor ve Mr. Freeze kafasında fanus ile gezen bir buz adam…

geekstar_gotham_mrfreeze_02

Gotham’ın Batman öncesi daha Bruce Wayne diz boyu iken geçtiği ve Batman’in büyük düşmanlarının (daha doğrusu bu karakterlerinin güçlerini kazanmalarının) Batman’in varlığı sonrasında ortaya çıktıklarını düşünürsek (en azından çizgi romanlarda Mr. Freeze güçlerini Batman sonrası elde ediyor. Poison Ivy ise bazı orijin hikayelerine göre Batman öncesi Seattle’da öğrenciyken, bazıları da Batman sonrasında bilim insanıyken güçlerini kazanıyor) normal “insan” hallerinin işleneceği anlamına geliyor olacaktır ve yukarıda bahsettiğim “gerçekçilik” bozulmayacaktır (kendim sordum kendim cevapladım iyi mi?).

Eğer Mr. Freeze karakteri diziye işlenirse umarım onu bir psikopat olarak değil de bir romantik olarak işlerler…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Tagged as: .

Avatar
Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
Ben Kingsley’in Mandarin’i Geri Dönüyor!

Ender's Game için kendisi ile ilgili yapılan bir röportajda Sir Ben Kingsley, Marvel için gizli...

Red Sonja Cosplay

"Şunu bilin ki prensim, Kimmeryalı'nın Hyboria Krallığı'nı kasıp kavurduğu günlerde... Onunkine karşı koyabilen çok az...

Kapat