• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right Nightwing ve Titans Geliyor!

DİZİ

Nightwing ve Titans Geliyor!

R.ist.T.O. 14 Eylül 2014 1


Background
share close

Arrow dizisinde DC’nin pek çok “süper güçsüz” kahramanlarını görmeye alıştık. Gerçi süper güçten arındırılmış demek daha doğru olabilir zira Black Canary’nin “Canary Cry”ı elektronik bir cihazın ürünü olduğunu gördük ve Bronze Tiger’ın da metamorfoz geçirdiğine şahit olmadık.

Arrow’un 3. Sezonunun büyük kötüsü olarak tanıtılan Ra’s al Ghul’un “Lazarus Pit”i kullanıp kullanmayacağı da henüz bilinmiyor ama “Mirakuru” gibi serumların varlığı göz önünde bulundurulursa mistik olmayan “bilimsel” bir Lazarus Pit açıklamasıyla da kullanılabilir gibi geliyor.

Nightwing sanırım teee ilk sezondan beri Arrow’a konuk olması beklenen bir karakterdi fakat TNT’nin Night Wing’in önderlik edeceği bit Titans dizisi açıklamasıyla böyle bir ihtimal ortadan kalktı diyebiliriz.

Hiç bir şey mükemmel değil tabii ki… Nightwing ve Titans’ın bir televizyon dizisi olacak olması müthiş bir haber fakat beni endişelendiren bir iki nokta var.

geekstra_nightwing_02

Birincisi Titans’ın pilot bölümünün yazarı ve dizinin aynı zamanda yönetici yapımcısının daha önce bize “Batman Forever” ve “Batman & Robin” gibi şaheserler sunmuş olan Akiva Goldsman olması (tüm suçu Joel Schumacher’a atmamak lazım sonuçta senaryoya birileri “yarasa kredi kartı” ve “ice to see you” gibi şeyler yazmış!!). Gerçi adam “A Beautiful Mind’”n da senaristi….

İkinci husus ise Titans ekibinde olacak karakterler arasında Starfire ve Raven gibi fazlasıyla özel efekt gerektiren karakterlerin kadroya dahil edilmiş olması. Tamam Koriand’r’ı ve Raven’i severiz. Ortalığı toz duman edecek güçlere sahip olmakla birlikte çok da seksi karakterler. Fakat biri uçan, saçlarının ucu aleve dönüşen ve ellerinden ışınlar saçan uzaylı bir prenses diğeri ise boyutlar arası bir cehennemin lordlarından Tirgon’un kızı olan yarı iblis bir kız.

geekstra_nightwing_03

Her aksiyon sahnesinde sadece bu iki karakterin özel efektlerinin CGI’ı maliyetli olacaktır. Maliyetten kısmak için CGI’yı kısmak, aksiyonu Nightwing’e odaklamak veya Starfire ve Raven’i daha sade karakterler haline getirmenin de bizim gibi fanlar için çok mantıklı olmayacağı kanısındayım.

Evet heyecan verici bir durum ama live action olarak yapılması da çok zor görünüyorsanki…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has 1 comment.
  1. Raven Hayranı... on 28 Haziran 2017

    Abi Nolur Raven Bu Dizide Olacakmı Söyle??? Abi Merakla Bekliyom Bir Bilgi Alırsan Nolur…..Söyle ???

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.