Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Nightwing ve Titans Geliyor!

Arrow dizisinde DC’nin pek çok “süper güçsüz” kahramanlarını görmeye alıştık. Gerçi süper güçten arındırılmış demek daha doğru olabilir zira Black Canary’nin “Canary Cry”ı elektronik bir cihazın ürünü olduğunu gördük ve Bronze Tiger’ın da metamorfoz geçirdiğine şahit olmadık.

Arrow’un 3. Sezonunun büyük kötüsü olarak tanıtılan Ra’s al Ghul’un “Lazarus Pit”i kullanıp kullanmayacağı da henüz bilinmiyor ama “Mirakuru” gibi serumların varlığı göz önünde bulundurulursa mistik olmayan “bilimsel” bir Lazarus Pit açıklamasıyla da kullanılabilir gibi geliyor.

Nightwing sanırım teee ilk sezondan beri Arrow’a konuk olması beklenen bir karakterdi fakat TNT’nin Night Wing’in önderlik edeceği bit Titans dizisi açıklamasıyla böyle bir ihtimal ortadan kalktı diyebiliriz.

Hiç bir şey mükemmel değil tabii ki… Nightwing ve Titans’ın bir televizyon dizisi olacak olması müthiş bir haber fakat beni endişelendiren bir iki nokta var.

geekstra_nightwing_02

Birincisi Titans’ın pilot bölümünün yazarı ve dizinin aynı zamanda yönetici yapımcısının daha önce bize “Batman Forever” ve “Batman & Robin” gibi şaheserler sunmuş olan Akiva Goldsman olması (tüm suçu Joel Schumacher’a atmamak lazım sonuçta senaryoya birileri “yarasa kredi kartı” ve “ice to see you” gibi şeyler yazmış!!). Gerçi adam “A Beautiful Mind’”n da senaristi….

İkinci husus ise Titans ekibinde olacak karakterler arasında Starfire ve Raven gibi fazlasıyla özel efekt gerektiren karakterlerin kadroya dahil edilmiş olması. Tamam Koriand’r’ı ve Raven’i severiz. Ortalığı toz duman edecek güçlere sahip olmakla birlikte çok da seksi karakterler. Fakat biri uçan, saçlarının ucu aleve dönüşen ve ellerinden ışınlar saçan uzaylı bir prenses diğeri ise boyutlar arası bir cehennemin lordlarından Tirgon’un kızı olan yarı iblis bir kız.

geekstra_nightwing_03

Her aksiyon sahnesinde sadece bu iki karakterin özel efektlerinin CGI’ı maliyetli olacaktır. Maliyetten kısmak için CGI’yı kısmak, aksiyonu Nightwing’e odaklamak veya Starfire ve Raven’i daha sade karakterler haline getirmenin de bizim gibi fanlar için çok mantıklı olmayacağı kanısındayım.

Evet heyecan verici bir durum ama live action olarak yapılması da çok zor görünüyorsanki…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!


Comments to Nightwing ve Titans Geliyor!

  • Abi Nolur Raven Bu Dizide Olacakmı Söyle??? Abi Merakla Bekliyom Bir Bilgi Alırsan Nolur…..Söyle ???

    Raven Hayranı... 28 Haziran 2017 01:40 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
4NÖRD – Love Death and Robots EP08 – Ice Age

Hey Gençler! 4NÖRD'ün 1. sezon 8. bölümü Ice Age bölümüne hoş geldiniz. Podcast'in konseptine uygun...

GEEKLİĞİN GÜCÜ ADINA!

Bir Georgia Tech Üniversitesi öğrencisi, okula yeni giriş yapmış taze, kir bulaşmamış gencecik birinci sınıf...

Kapat