Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Penny Dreadful İçin Yeni Promo

geekstra_penny-dreadful_02

Bu dizinin başarılı olmasını istiyorum. Dramatik ve gerilim dolu bir dönem fantezi dişi konsepti çok hoşuma gidiyor. Fakat içindeki skeptik Penny Dreadful’un ikinci bir sezon alamayacağını düşünüyor.

Net bir sebep veremiyorum tabii. Ana rollerdeki oyuncuların bir dizi taşıyamayacağını düşünüyor olabilirim. Belki de konseptin fazla niş olduğunu düşünüyorumdur. Ya da her ne kadar bir Show time dizi olsa da şimdiye kadar izlediğim fragmanların ve görsellerin bana göz boyamalı altı boş bir izlenim verdiğinden de olabilir.

geekstra_penny-dreadful_01

Niye bu dizinin başarısız olacağını düşündüğümü bilmiyorum ama umarım tüm şüphelerime rağmen güzel bir dizi ortaya çıkar.


Penny Dreadful, edebiyat tarihinin en ünlü korku karakterlerini bir araya getirerek yeniden yorumlayan bir dizi olacak. Muhtemelen bir kablo networkü dizisi olmanın tüm avantajlarından faydalanarak bol kan ve gore göreceğiz.

Dizi’nin yapımcılığını John Logan, Sam Mendes gibi oskar ödüllü/adaylık sahibi isimler üstlenmiş ve ilk iki bölüm The Orphanage ve The Impossible filmlerinin yönetmeni Juan Antonio Bayona tarafından yönetilecek.

Dizinin baş oyuncuları ise Josh Hartnett, Eva Green, Timothy Dalton, Reeve Carney, Rory Kinner, Harry Treadway ve Billie Pipper.

 

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Black Widow Solo Filmi!

Marvel Stüdyolarının başında olan Kevin Feige sonunda Black Widow solo filmiyile ilgili net bir karar...

Captain America: Civil War Dedikoduları

Öncelikle şunu belirteyim, aşağıda doğrulanmamış bile olsa Captain America: Civil War filmiyle ilgili spoiler barındırabilecek...

Kapat