• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Penny Dreadful İçin Yeni Promo

DİZİ

Penny Dreadful İçin Yeni Promo

R.ist.T.O. 24 Nisan 2014


Background
share close

geekstra_penny-dreadful_02

Bu dizinin başarılı olmasını istiyorum. Dramatik ve gerilim dolu bir dönem fantezi dişi konsepti çok hoşuma gidiyor. Fakat içindeki skeptik Penny Dreadful’un ikinci bir sezon alamayacağını düşünüyor.

Net bir sebep veremiyorum tabii. Ana rollerdeki oyuncuların bir dizi taşıyamayacağını düşünüyor olabilirim. Belki de konseptin fazla niş olduğunu düşünüyorumdur. Ya da her ne kadar bir Show time dizi olsa da şimdiye kadar izlediğim fragmanların ve görsellerin bana göz boyamalı altı boş bir izlenim verdiğinden de olabilir.

geekstra_penny-dreadful_01

Niye bu dizinin başarısız olacağını düşündüğümü bilmiyorum ama umarım tüm şüphelerime rağmen güzel bir dizi ortaya çıkar.


Penny Dreadful, edebiyat tarihinin en ünlü korku karakterlerini bir araya getirerek yeniden yorumlayan bir dizi olacak. Muhtemelen bir kablo networkü dizisi olmanın tüm avantajlarından faydalanarak bol kan ve gore göreceğiz.

Dizi’nin yapımcılığını John Logan, Sam Mendes gibi oskar ödüllü/adaylık sahibi isimler üstlenmiş ve ilk iki bölüm The Orphanage ve The Impossible filmlerinin yönetmeni Juan Antonio Bayona tarafından yönetilecek.

Dizinin baş oyuncuları ise Josh Hartnett, Eva Green, Timothy Dalton, Reeve Carney, Rory Kinner, Harry Treadway ve Billie Pipper.

 

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.