• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Shield Dizisine Mockingbird!

DİZİ

Shield Dizisine Mockingbird!

R.ist.T.O. 29 Temmuz 2014


Background
share close

Marvel’in SDCC’deki Agents of Shield / Agent Carter panelinde güzel bir sürprizle karşılaştık. Patton Oswalt dizideki Ajan Koenig karakteriyle katılımcıların karşısına çıktı. Evet önceden kaydedilmiş bir videoydu ama olsun.

Önce aşağıdaki videoyu izleyin sonra devam edelim.

Evet yanlış duymadınız Mockingbird geliyor!

Winter Soldier sonrası gelişen olaylar birinci sezonun sonunda Coulson’u Shield’ın direktörü olarak bırakmıştı ve haliyle adamın bulabileceği tüm yardıma ihtiyacı olacak.

Bilmeyen ve unutanlar için kıza bir özet geçmek gerekirse Mockingbird karakteri 1971 senesinde ilk okurların karşısına çıkmıştı ve Avenger mensubu Shield ajanlarından biriydi.

geekstra_shield_02

Aynı zamanda Hawkeye’ın bir zamanlar eşi olmakla birlikte Captain America gibi bir süper asker serumu enjekte edilmiş bir karakter kendisi.

Eğer dizi karakterin bu orijinlerini kullanacaksa sinematik evren ile birkaç crossover ihtimali açılabilecek gibi görünüyor. Tabii unutmayalım ki Sky’ın bir Kreea olduğunu öğrendik ve Galaksi’nin Koruyucuları filmindeki ana düşman olan Ronan’ın bir Kree olduğunu da hatırlatmak isterim.

geekstra_shield_03

Mockingbird’ı kimin oynayacağı henüz duyurulmadı ama daha önce şurada size duyurduğumuz Lucy Lawless karakteri uzun süreli Shield ajanı olan Isabelle Hartley’i oynayacağı duyuruldu. Yapımcı Maurissa Tancharoen’e göre bu karakterin “yanında hep taşıdığı bir bıçak” varmış.

geekstra_shield_04

Ayrıca diziye yeni katılacak olan iki karakter daha duyruldu. Bunlardan biri Lance Hunter karakteri. Hunter Nick Blood tarafından canlandırılacak ve Britanya’da operasyonlarını yürüten S.T.R.I.K.E. takımının başında olan bir ajan. Hunter Coulson’a destek verecek bir karakter olarak tanıtılacak.

Diğer karakter ise Daniel Whitehall. Reed Dimond tarafından canlandırılacak olan Whitehall karakteri ise bir Hydra ajanı olacakmış.

Evet Shield panelinden bu kadar önümüzdeki sene Avengers 2’nin vizyona gireceği düşünülürse Shield 2. Sezonunda da bir sinematik evrenle örtüşen büyük bir gelişme olmasını beklemek bence çok da yanlış olmaz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.