Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

The Strain’in Dizisi Geliyor

Guillermo Del Toro ve Chuck Hogan tarafından yazılan, vampir temalı roman üçlemesinin ilk kitabı olan The Strain’i (üçlemenin de adı aynı zamanda) bilenleriniz, okumuş olanlarınız vardır mutlaka. İthaki tarafından “Ölümcül Tür” adıyla türkçeleştirilip yayınlanmıştı kitap. Ayrıca Dark Horse tarafından çizgi roman uyarlaması da yapıldı ve yayınlanmaya devam ediyor.

the_strain_dizi

Roman ve çizgi romanın ardından The Strain şimdi de televizyona geliyor. FX şimdilik 13 bölüm sipariş etmiş ancak devamının geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Dizinin pilot bölümünü yine aynı ekip yazdı ve Del Toro yönetti.

The Strain, Dr. Ephraim Goodweather (Corey Stoll) ve ekibinin, birden bire ortaya çıkan ve hızla yayılan, insanları daha önce görmediğimiz türde vampirlere dönüştüren, arkaik/kadim bir virüs ile olan savaşını konu alıyor.

Corey Stoll, Maestro, Sean Astin, Kevin Durand, Natalie Brown, Jonathan Hyde, Richard Sammel, Robert Maillet, Jack Kesy, Ben Hyland ve Miguel Gomez’in oyuncu kadrosunda yer aldığı “The Strain”, Temmuz ayında FX’de yayınlanmaya başlayacak.


Comments to The Strain’in Dizisi Geliyor

  • bugun fx de yayınlandı imdb si ilk bölümden 9.7 oldu twiterda en cok konuşulan secildi 🙂 kitaplarından daha güzel yapılmış dizisi Guillermo Del Toro deyince iş bitiyor zaten

    melek cemile 14 Temmuz 2014 06:06 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Star Wars: The Force Awakens Dünya Prömiyerini Yaptı!

Star Wars: The Force Awakens bu hafta vizyona giriyor. Şu an dünyam neredeyse bu filmin...

YENİ LOBO KARŞINIZDA!

DC evreni yenileneli neredeyse yıllar oldu (lan oldu mu okadar?). Yenilenen evrenle karakterler de orijinleri...

Kapat