• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right DARK HORSE
  • keyboard_arrow_right The Strain’in Dizisi Geliyor

DİZİ

The Strain’in Dizisi Geliyor

kafkaesk 30 Nisan 2014 1


Background
share close

Guillermo Del Toro ve Chuck Hogan tarafından yazılan, vampir temalı roman üçlemesinin ilk kitabı olan The Strain’i (üçlemenin de adı aynı zamanda) bilenleriniz, okumuş olanlarınız vardır mutlaka. İthaki tarafından “Ölümcül Tür” adıyla türkçeleştirilip yayınlanmıştı kitap. Ayrıca Dark Horse tarafından çizgi roman uyarlaması da yapıldı ve yayınlanmaya devam ediyor.

the_strain_dizi

Roman ve çizgi romanın ardından The Strain şimdi de televizyona geliyor. FX şimdilik 13 bölüm sipariş etmiş ancak devamının geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Dizinin pilot bölümünü yine aynı ekip yazdı ve Del Toro yönetti.

The Strain, Dr. Ephraim Goodweather (Corey Stoll) ve ekibinin, birden bire ortaya çıkan ve hızla yayılan, insanları daha önce görmediğimiz türde vampirlere dönüştüren, arkaik/kadim bir virüs ile olan savaşını konu alıyor.

Corey Stoll, Maestro, Sean Astin, Kevin Durand, Natalie Brown, Jonathan Hyde, Richard Sammel, Robert Maillet, Jack Kesy, Ben Hyland ve Miguel Gomez’in oyuncu kadrosunda yer aldığı “The Strain”, Temmuz ayında FX’de yayınlanmaya başlayacak.

Etiketler: .

Yazar

kafkaesk

Çizgi roman çevirmeni, editör, podcastçi | Unutmamak için yazıyorum. Prost!

list Arşiv

Background
Önceki Bölüm

Yorumlar

This post currently has 1 comment.
  1. melek cemile on 14 Temmuz 2014

    bugun fx de yayınlandı imdb si ilk bölümden 9.7 oldu twiterda en cok konuşulan secildi 🙂 kitaplarından daha güzel yapılmış dizisi Guillermo Del Toro deyince iş bitiyor zaten

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.