Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Street Fighter: Assassin’s Fist [Fragman]

STREET-FIGHTER-ASSASSIN’S-FIST

Machinima uzun bir süredir Street Fighter web serisi üzerinde çalışıyordu. Honda sponsorluğunda çektikleri 12 bölümlük bu web dizisini 23 Mayıs’tan itibaren Youtube üzerinden izleyebileceğiz. Son 1 aydır da aslında sürekli yeni fragman ve tanıtım filmleri yayınlıyorlardı ama ne yalan söyleyeyim gerçekten çok kötü görünüyordu her biri ayrı ayrı. Özellikle Ken’in, saçları, mimikleri ve ses tonu o kadar kötü ki, bütün prodüksiyonun içine ediyor diye düşünüyordum. Fakat bu fragman diğer tanıtım filmleri düşünüldüğünde çok daha oturmuş/olmuş gösteriyor işi. Tabii bu tamamen fragmanın marifeti olabilir. Ken bir fragmanla düzelecek değil ya?!

street-fighter-machinima

Konu ve konsepte gelince; Ryu ve Ken’in eğitimi esnasında hem ikilinin hem de ustaları Gōken’in anıları arasında bir flashback yağmuruna tutuluyoruz. Bir Ansatsuken ustası olabilmek için verilen geçmiş, günümüz ve gelecek mücadelelerini izleme şansı buluyoruz. Bu sayede sevdiğimiz Street Fighter karakterlerin kişisel tarihlerine ve olası geleceklerine bir göz atma şansımız oluyor.

Ken yüzünden sanırım, çok umutlu değilim hala. Yayınlandığında oturup tüm seriyi izler miyim bilmiyorum ama ilk 3-4 bölümü izleyerek bir şans vereceğim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Buyurun, WildStar’a Bekleriz Millet

İşte ufak tefek canlı yayın denemelerimizden sonra ilk planlı programlı Twitch Tv canlı yayınımıza girişiyoruz...

[FRAGMAN] X-Men: Days of Future Past

Tırnaklarımızı yiyerek ve 2. Wolverine rezaletini unutmaya çalışarak beklediğimiz yeni X-Men filmi Days of Future...

Kapat