• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right OYUN
  • keyboard_arrow_right Street Fighter: Assassin’s Fist [Fragman]

DİZİ

Street Fighter: Assassin’s Fist [Fragman]

kafkaesk 10 Mayıs 2014


Background
share close

STREET-FIGHTER-ASSASSIN’S-FIST

Machinima uzun bir süredir Street Fighter web serisi üzerinde çalışıyordu. Honda sponsorluğunda çektikleri 12 bölümlük bu web dizisini 23 Mayıs’tan itibaren Youtube üzerinden izleyebileceğiz. Son 1 aydır da aslında sürekli yeni fragman ve tanıtım filmleri yayınlıyorlardı ama ne yalan söyleyeyim gerçekten çok kötü görünüyordu her biri ayrı ayrı. Özellikle Ken’in, saçları, mimikleri ve ses tonu o kadar kötü ki, bütün prodüksiyonun içine ediyor diye düşünüyordum. Fakat bu fragman diğer tanıtım filmleri düşünüldüğünde çok daha oturmuş/olmuş gösteriyor işi. Tabii bu tamamen fragmanın marifeti olabilir. Ken bir fragmanla düzelecek değil ya?!

street-fighter-machinima

Konu ve konsepte gelince; Ryu ve Ken’in eğitimi esnasında hem ikilinin hem de ustaları Gōken’in anıları arasında bir flashback yağmuruna tutuluyoruz. Bir Ansatsuken ustası olabilmek için verilen geçmiş, günümüz ve gelecek mücadelelerini izleme şansı buluyoruz. Bu sayede sevdiğimiz Street Fighter karakterlerin kişisel tarihlerine ve olası geleceklerine bir göz atma şansımız oluyor.

Ken yüzünden sanırım, çok umutlu değilim hala. Yayınlandığında oturup tüm seriyi izler miyim bilmiyorum ama ilk 3-4 bölümü izleyerek bir şans vereceğim.

Tagged as: .

Author

kafkaesk

Çizgi roman çevirmeni, editör, podcastçi | Unutmamak için yazıyorum. Prost!

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.