• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right Superman Arrow Kadrosuna Katıldı!

DİZİ

Superman Arrow Kadrosuna Katıldı!

kafkaesk 8 Temmuz 2014


Background
share close

Superman Returns filminin Clark Kent/Superman’i Brandon Routh (ki kendisi aynı zamanda Dylan Dog’u da oynadı) Arrow dizisine katıldı.

Brandon Routh dizide bir başka DC karakteri olan Ray Palmer/Atom’u canlandıracak.

Felicity’mizin daha fazla aşk acısı çekmesini istememişler ve ona bir sevgili adayı sunmak için Atom’u diziye dahil etmeye karar vermişler. Karakter Queen Consolidated’ın başına getirilerek diziye dahil edilecekmiş.

atomsp1

Ray Palmer/Atom karakteri 1961 yılında Julius Schwartz, Gardner Fox ve Gil Kane tarafından yaratıldı. Karakterin özelliği ise adından da az çok anlaşılacağı üzre küçülebilmesi. Evet bir hayli küçülebilmesi (Ant-Man dediğinizi duyar gibiyim ama klağımı tıkıyorum!). Atom, Justice League takımının da bir üyesi. Bir dönem Teen Titans’da da yer aldı. Ayrıca Deathstroke, Atom ile Green Arrow’un ortak düşmanı.

Brandon Routh konusuna geri dönecek olursak. Benim ilk tepkim YAHU ADAM MI KALMADI BAŞKA?! şeklinde oldu. Birden fazla süper kahramanı canlandıran oyuncular meselesi can sıkıcı bir hale gelmeye başladı artık. Ayrıca Superman Returns ne kadar kötü bir film olursa olsun Brandon Routh’u sırf Christopher Reeve’e benzediği için beğenmiştik yahu. Şimdi Arrow’u izlerken resmen Superman yanılgısına düşüp duracağız.

Tagged as: .

Author

kafkaesk

Çizgi roman çevirmeni, editör, podcastçi | Unutmamak için yazıyorum. Prost!

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.