• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right Swamp Thing Constantine’e Geliyor Mu?

DİZİ

Swamp Thing Constantine’e Geliyor Mu?

R.ist.T.O. 2 Kasım 2014


Background
share close

Collider ile yaptığı bir röportajda Constantine dizisinin yönetici yapımcısı David S. Goyer diziye Swamp Thing’in gelip gelmeyeceği ile ilgili ilginç bir şey söyledi.

“Eğer Swamp Thing’i diziye getirecek olsak bu ilk sezonda olmayacak. Henüz yola devam edebiliyor olmak bile bizim için büyük bir şans ve karakteri CG olarak yaratmak için 10 Milyon dolarlık bütçemiz yok. Karakteri hayata getirmek için kaliteli yaratık tasarımı ve makyajı yapmamız gerekecek ki, bu da anca önümüzdeki sezon mümkün olur gibi görünüyor”

geekstra_swamp-thing_01

Ben kişisel olarak bu mesajı “Eğer bizi ikinci sezona taşırsanız size Swamp Thing vercez ey izleyiciler” şeklinde algılıyorum. Fakat Swamp Thing’in televizyonlara hakkı verilerek taşınması çok zor bir karakter olduğu da bir gerçek. Sadece bitkilerden oluşan bir humanoid yaratmak yeterli değil. Onu yeşile bağlamak ve yeşilin manipülasyonunu görsel olarak izleyiciye sunmak büyük ve maliyetli bir iş olsa gerek.

Swamp Thing’i görmeyi çok istemekle beraber ben öncelikli olarak Dr. Fate’i (sadece maskesi veya kafayı sıyırmış bir karakteri değil tüm görkemiyle gerçekliği değiştirebilen bir Dr. Fate’i) görmek isterim ve tabii bir House of Mysteries veya Dr. Fate’in kulesi olmazsa olmaz.

Bunları düşündükçe zincirleme bir çağırışım seline boğulmuyorum değil. Ya Faust? Enchantress? Zatanna? Deadman? Phantom Stranger?

Off gaza geldim yine…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.