Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Yerli Süper Kahraman Dizisi: SKOSÇOB

skosçob1afiş

Artık yerli bir süper kahraman web serimiz var: Süper Kahraman Olmak Semt Çocuğu Olmaya Benzemez (Kısaca SKOSÇOB). Dizinin çekimleri geçtiğimiz yaz gerçekleşmiş ve ilk iki bölümü kendi Youtube kanalı üzerinden yayında.

skosçob2afiş

Basın bülteninden:

2014 Ağustos ayında youtube.com/SKOSCOB kanalından ‘Pilotlar’ adlı ilk bölümünü yayınlayan web dizisi ‘Süper Kahraman Olmak Semt Çocuğu Olmaya Benzemez’ ekibi olarak  ‘Etek “Traş”ı’ adlı ikinci bölümümüzü de yayınlamış bulunmaktayız.

Süper kahramanların semt çocuklarına uyarlaması olarak kurgulanan parodi web dizisinde, belirli planlara bağlı veya spontane gelişen küçük hırsızlık denemeleriyle hayatlarını kazanmaya çalışan Örümcek ve Joker’in, Demir Abi’nin küçük çaplı organizasyonlarına dahil olmalarıyla başlayan, Örümcek’in yakın arkadaşı Dümen’in üçkağıtçılık hünerlerini ve Toraman ile Lokman kardeşlerin Lokman’ını kullanarak işleri saçma sapan bir şekilde büyütmeye heveslenmeleri; karşı taraftan ise tüm bu organizasyonu çökertmeyi kafasını takmış bir sivil polis olan Yarasa’nın eğlenceli ve tuhaf durumları, semtte yaşadıkları hikayeler anlatılmaktadır.Aslında tamamı pilot olarak planlanan 3 bölümün ilk 2 bölümü Youtube üzerinden görücüye çıkarılmış ve alınan tepkilere göre projenin geleceğinin şekillenmesi planlanmıştır.
Hem teknik hem de içerik olarak üzerine koyarak ilerletmeye çalıştığımız hikayenin 2. kısmında Marvel’ın ‘Wolverine’ karakterinden uyarlanan ‘Sansar’ kahramanlarımıza eşlik ediyor.

1. Bölüm:

2.Bölüm:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Black Bolt Düşündüğünüz Kadar Sessiz Kalmayacak

Çok sevdiğimiz çizgi roman karakterleri vardır ya hani, yerinde olmak istediğimiz, güçlerine sahip olmanın hayalini...

Chloe Moretz ve Denzel Washington’lu The Equalizer’dan Kareler

Chloe Moretz ve Denzel Washington’un yeni filmi The Equalizer filminden yeni görüntüler yayımlandı. Bir televizyon...

Kapat