• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Zachary Quinto Heroes’a Geri Mi Dönüyor?

DİZİ

Zachary Quinto Heroes’a Geri Mi Dönüyor?

R.ist.T.O. 16 Temmuz 2014


Background
share close

NBC bir mini dizi formatında Heroes’u geri getireceğini açıkladığında söylentilere göre orijinal kadrodan bir çok oyuncu geri dönecekti. Fakat anlaşılan daha kadro tam olarak toparlanamamış durumda.

Dizide Sylar’ı canlandıran Zachary Quinto IGN’e konuşmuş:

geekstra_heroes-reborn_01

“Tim Kring beni aradı ve benim diziye dönüşüm konusunda bir açık kapı bıraktık. Fakat bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceği benim iş yoğunluğuma bağlı görünüyor. Geri dönmenin mümkün olacağından biraz şüpheliyim. Bir yandan kariyerimi ve hayatımı büyük ölçüde değiştirmiş, bugünümün var olmasına olanak sağlamış bir proje var, diğer yandan da ilerleme ve gelişme isteğim. Ben insanların bana olan beklentilerini genişletmek ve üstüne çıkmak istiyorum ve bu kadar ikonik bir karaktere geri dönmenin böyle bir ileri momentum sağlayabileceğini pek düşünmüyorum. Henüz bu ikilemi çözmek için bir girişimde bulunmam gerekmedi çünkü henüz bana yapılmış resmi bir teklif yok. Neler olacağını birlikte göreceğiz. Heroes’un geri gelmesine çok sevindim ve projeye dahil olsam da olmasam da fanların çok keyif alacağına eminim.”

2015’te ekranlara gelmesi planlanan Heroes Reborn dizisinin öncesinde NBC karakterleri ve hikayelerini tanıtacak bir digital seri planlıyormuş. Anlatılacak hikayenin konusu açıklanmış değil fakat 13 bölümden oluşacak Heroes Reborn’un orijinal diziden bağımsız bir hikayesi olması planlanıyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.