FİGÜR/HEYKEL

KRATOS KAFASI İSTEYEN?

ExOblivione 6 Şubat 2014


Background
share close

Bir figür meraklısı olarak bir çok boyutta ve detayda figür için salya akıtmışlığım var. Hele ki life size büstlere karşı ayrı bir zaafım var.

Life size büst dediğimiz, karakterin gerçek boyutlarda ve genelde göğüse kadarlık kısmını kapsayan über ayrıntılı büstü oluyor.

Batman, Süperman, Nosferatu, Venom ve daha bir çok popüler karakterin life size büstlerini bulmanız mümkün.

İşte bu büstlere Playstation konsollarının popüler karakteri God of War oyunundan Kratos’da katılıyor.

kratos1

Oyunun yapımcısı Santa Monica Stüdyoları’nın Kratos modellerinden birebir çalışılmış bu büst 70 cm uzunluğa, 60 cm genişliğe sahip. Üst kalite polystonedan üretilmiş olan Kratos büstü imkanı ve yeri olanları bekliyor.

Videosundan da görebileceğiniz üzere Kratos’un o nefret ve intikam dolu bakışlarını evinizi ziyarete gelen misafirlere çevirmeniz bu büst ile mümkün.

Olay şu ki bu büstten 500 adet sınırılı üretim yapılmış. Yani 500 taneden birine sahip olup arkadaşlarınıza hava basabilirsiniz.

kratos2

Gelelim fiyatına. Life size büstler pek ucuz bir hobi değil tahmin edersiniz ki. Kratos’un büstü, sınırlı üretim olmasının verdiği ek değer ile beraber 599$’dan ön siparişe sunulmuş durumda. Tabi biz Türkiye’deki figür takipçileri böyle bir büste nasıl ulaşırız kendi imkanlarımız ile bilmiyorum.

O nedenle Türkiye’de figür satışı yapan Jedbang gibi firmaların kapısını arşınlayıp, bundan! bundan! diye parmakla göstermek gerekecektir.

Kendine macera arayanlar ise ürünü Gaming Heads’in sitesinden ön sipariş edebilirler.

Hadin

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.