• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Age of Ultron İçin Yeni Avenger Takımı Geliyor!

FİLM

Age of Ultron İçin Yeni Avenger Takımı Geliyor!

R.ist.T.O. 31 Ağustos 2014


Background
share close

Bildiğiniz üzere Avengers: Age of Ultron filminde bilindik Avenger mensupları Vision, Quicksilver ve Scarlet Witch karakterleri de olacak. Avengers’ın yapısı gereği sürekli değişen, bölgelere ve görevlere göre organize olabilen bir yapıya sahip.

Şimdiye kadar Marvel evreninde kısa bir süreliğine bile olsa Avenger olmamış pek kahraman yok desek yeridir. Yedek kadro, Avengers aday adayı fln böyle gidiyor…

Badass Digest‘in haberine göre Age of Ultron’un sonunda Captain America yeni bir Avengers ekibi toplayacak. Bu noktada OLASI SPOILER alarmımızı da vereyim yanlış olmasın.

geekstra_new-avengers_02

Her ne kadar Marvel şuanda mutant kadrosundan adam çekemese de kadro değişikliği Avengers’ın doğasında olan bir şey. Çizgi romanlarda da sık sık karşımıza çıkan bu duruma, Avengers #4’de Avengers’a katılan Captain America’nın Avengers #16’da tüm kadroyu değiştirmesiyle ilk defa şahit oluyoruz.

Badass Digest’in kaynaklarına göre Age of Ultron’un sonunda Avengers ekibine katılacak karakterlerden biri Captain Marvel olabilir.

“Marvel’in Captain Marvel’i Age of Ultron’da tanıtmak konusunda kararsız gibi görünüyor. Captain Marvel için bir film yapılacağı neredeyse kesin fakat yaratılacak etki anlamında solo bir filmle mi yoksa bir takım dinamiği içinde mi tanıtmak gerektiği konusunda karar verebilmiş değiller. Captain Marvel’in Avengers 3’te ekibin bir parçası olarak karşımıza çıkacağı çok olası görünüyor.”

Badass Digest, Marvel’in orijin hikayelerinden kaçınmaya çalıştığına da değiniyor. Thor ve Guardians of the Galaxy gibi doğrudan konuya giren filmlerle devam etmek isteyen Marvel için önemli 3. Faz karakteri 2. Fazsın sonunda tanıtması etkin bir strateji olabilir. Bu DC’nin yapmaya çalıştığı stratejiye daha yakın bir strateji olacak.

geekstra_new-avengers_03

Şuanda ufukta görünen olası Avengers karakterleri arasında Doctor Strange (Joaqin Phoenix ile görüşmeler tamamlanmak üzereymiş detayları burada), Antman (aynı yıl solo filminin geliyor olması bu olasılığı çok arttırıyor) ve 3. Faz’da görmeyi beklediğimiz Black Panther ve Captain Marvel var.

Hazırda Vision, Quicksilver ve Scarlet Witch’in de olduğu göz önünde bulundurulursa 7 kişilik ter temiz sıfır bir kadro demek.

Tüm bunlar tabii ki şimdilik yalnızca dedikodu ve spekülasyon ama işin en eğlenceli kısmı bu değil mi? At bakalım ne tutacak…

Sizin ideal Avenger kadronuz nedir?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.