• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Age of Ultron ’un Konusu Duyuruldu!

FİLM

Age of Ultron ’un Konusu Duyuruldu!

R.ist.T.O. 16 Eylül 2014 1


Background
share close

2015’in ve belki de önümüzdeki 2-3 sene içinde vizyona girmesi beklenen filmler arasında en çok merak edilen filmlerin başında geliyor Avengers: Age of Ultron.

Marvel Studios Age of Ultron için resmi konu açıklaması yaptı ve sizin için kısaca çevireyim dedim.

Marvel Studios tarihin en büyük süper kahraman filminin devamı olan Avengers: Age of Ultron’u sunar. Tony Stark uzun zamandır unutulmuş bir barış programını yeniden başlatmaya kalkınca Dünya’nın en güçlü karamanları Iron Man, Captain America, Thor, Hulk, Black Widow ve Hawkeye tehdit alındaki Dünya’yı korumak için varını yoğunu ortaya koyacaklardır. Dünya’yı tehdit eden Ultron’un planlarını bozmaya çalışırken Avengers ekibinin yapacağı beklenmedik işbirlikleri ve kararlar epik bir global maceraya yol açacaktır.

Avengers: Age of Ultron, Iron Man rolünde Robert Downey Jr., Captain America rolünde Chris Evans, Thor rolünde Chris Hemsworth, Hulk rolünde Mark Ruffalo, Black Widow rolünde Scarlett Johansson, Hawkeye rolünde Jeremy Renner’ı sunar. Avengers ekibi desek rollerde olan Nick Fury rolünde Samuel L. Jackson, Maria Hill rolünde Cobie Smulders ile birlikte James Sapder’ın canlandırdığı insanlığı yok etmeye çalışan korkunç bir teknolojik kötü olan Ultron’a karşı mücadele edeceklerdir. Macera sırasında gizemli yeni karakterler olan Wanda Maximoff rolünde Elizabeth Olsen ve Pietro Maximoff rolünde Aaron Taylor –Johnson ve Paul Bettany’nin canlandıracağı Vision’da eski bir dostun bendene büründüğüne şahit olacaklar.

geekstra_age of ultron_01

Evet basına sunulan bu açıklamada daha önce spekülasyonunu yaptığımız bir çok konuya değiniliyor.

Mesela “Unutulmuş barış programı” Hank Pym filme bağlantısını doğruluyor gibi ve “eski bir dostun bedene bürünmesi” Jarvis’in Vision olacağı anlamına geliyor.

Öte yandan “beklenmedik işbirlikleri” ile Scarlet Witch ve Quicksilver’ı kastettikleri kesin gibi fakat bu işbirliğinin ikizlerin Avengers ekibine katılacağı dedikodularını doğrulayıp doğrulamadığı konusu hala tartışma konusu.

Eee gençler! Ne diyorsunuz Age of Ultron’da aradığımız her şeyi bulabilecek miyiz?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

This post currently has 1 comment.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.