• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Agent Carter Dizisinde Son Gelişmeler

FİLM

Agent Carter Dizisinde Son Gelişmeler

R.ist.T.O. 19 Mart 2014


Background
share close

geekstra_agent_carter_01

Agent Carter’ı hatırladınız mı? Hani Captain America First Avenger filminde Cap’in olası yavuklusunu oynayan Britanya asıllı ajandı kendisi. Filmin kayda değer tek kadın oyuncusu olarak da hatırlıyor olabilirsiniz kendilerini.

Uzun bir süredir Disney bir Agent Carter dizisi peşindeydi. Kendisinin Ironman 3 Bluray’inde One Shot kısa filmi de mevcut. Dizi projesinde son durum şu: hala yapımı onaylanmadı.

ABC kanalı üzerinden yayımlanması planlanan dizinin pilot senaryosu hazır ama senaryonun dışında herhangi bir hazırlığın devam etmediği söyleniyor. Pilotun yazarları Markus ve Stephen McFeely’ye göre mini series olarak kurgulanan dizi en fazla 13 bölümden oluşacak, ve dizi Agents of Shield’dan çok, Luke Cage gibi Netflix serilerine daha yakın bir formatta çekilecekmiş.

Yazarlara göre Captain America: First Avenger’da Agent Carter’ı canlandıran Haley Atwell’in hala Agent Carter rolüne geri dönemek için heyecanlı olduğu ve Dominic Cooper’ın da sıcak bakması durumunda Howard Stark’ın da düzenli bir konuk oyuncu olarak dizide yer alma ihtimali var.

Agent Carter’ı ben Captain America filminde bir türlü sevememiştim. Çok sevimsiz bir karakterdi bence ve dizisi olsa muhtemelen sadece Marvel evreni olduğu için izlerim gibi geliyor. Sizin düşünceniz ne? Dizi onaylansa izler miydiniz?

Aşağıda Ironman 3 Blu-Ray’inden Agent Carter One Shot’undan bir klip izleyebilirsiniz.

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=u-Gydv3aYbg”]

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.