• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right AMAZING SPIDERMAN 2: GREEN GOBLİN FOTOSU

FİLM

AMAZING SPIDERMAN 2: GREEN GOBLİN FOTOSU

R.ist.T.O. 21 Şubat 2014


Background
share close

geekstra_amazing-spider-man-2_01

Bir süper kahraman filminde bir den fazla kötü adama ne gerek var diyenlerden misiniz? Ben de öyleyim. Yani tamam ille de bir kahramanın bir kötüyle mücadelesini resmetmek zorunda değil bir film ama ne bileyim bir holivut filminde birden fazla kötü gördüğümde aklıma gelen “ulen hikayeyi dolduracak malzeme bulamadığınız için karakterle mi doldurmak zorunda kaldınız?” oluyor.

Mayıs ayında vizyona girecek The Amazing Spiderman 2 filminde de karşımıza 3 süper kötüyle mücadele edecek bir Spiderman var. Paul Giamati’nin canladıracağı Rhino, Jamie Foxx’un Electro’su ve Dane DeHaan’ın Green Goblini.

Sony’nin Spiderman haklarını elinde tutmak için ki, Marvel’e geri verseler ne güzel olurdu ama film başına neredeyse 1 Milyar dolar hasılat yapan bir filmi ve tabii bunun merchandiseingi vs düşünülürse Sony için Spiderman haklarını Marvel’e geri vermek gibi bir durum söz konusu olmamalı, Spiderman filmlerinin aralarını açabilmek için bir Sinister 6 filmi çekeceği ve bu filmde de bunun alt yapı çalışmalarının yapılacağı söylenmişti. E tabii bu doğrultuda bu kötü karakterlerin bir kısmını bu filmde sergilemek mantıklı olabilir.

Şu an a kadar yukarıda bahsettiğim 3 kötü adam arasında bize en az gösterilen ve büyük bir ihtimalle filmde diğer karakterlere nazaran daha az görünecek ama pivotluk yapacak olan karakter Green Goblin. Green Goblin’ini ilk yakın plan detayları Toy Fair’de gösterilen prototip figür ile karşımıza çıkmıştı ve internet ortamında binlerce fan boy’un yüksek sesli itirazlarıyla karşılanmıştı.

Sony bu tepkilere karşılık dün (20 Şubat 2014) filmden Green Goblin’in yüksek çözünürlüklü bir görselini internette yayımlayarak fan boyların haykırışlarını dindirmeye çalıştı.

geekstra_amazing-spider-man-2

Geekler bu görsel sizi tatmin etti mi?

 

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.