Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Amazing Spiderman 4’ü Webb Yönetmeyeck

Amazing Spiderman rebootlarının yönetmeni Mark Webb seri’nin 4. Filmini yönetmeyeceğini açıkladı demiş miydik? Zaten Spidey’in kaderinde var sanırım 3’lemeler (lan yoksa yine Amazing Spiderman 3’te de danseden emo bir Peter Parker görecez – Andrew yapma gözünü seveyim…).

Peki bu Sony’nin Spiderman franchise’ı için ne anlama geliyor? Reboot mu? Daha net bir açıklama yok ama Amazing Spiderman 4 filmi için Mayıs 2018 olarak çıkış tarihi belirlenmiş bile. Mark abi 3. Filmden sonra seriye “danışman” kapasitesinde devam etmek istediğini belirtirken Mark’ın boşaltacağı yönetmenlik koltuğu için en güçlü adayın Cabin in The Woods yönetmeni Drew Goddard olduğu söyleniyor.

Drew Goddard aslında çaktırmadan Marvel evrenine bayağı kök salmış. World War Z’nin de yzarı olan Goddard, Sinister Six ve Daredevil pilotunu da yazıp yöneteceğe benziyor (bu arada Daredevil’in 2015 için planlandığını söylemiş miydik?).

Mark Web The Daily Beast’e yaptığı açıklamada “Rhino çok az görünecek ve filmin asıl kötüsü Electro olacak” dedi. Ayrıca James Franco’nun Harry Osborne’u için de “James çok zeki biri ama onun Harry Osborne’u biraz saftı. Ben en az Peter kadar zeki bir Harry karakteri istedim. Raimi’nin filmlerinde Harry Peter’ın koruyucusu gibi bir rolde idi ama ben bu iki karakter yalnızlıkları ve terk edilmişlikleri içinde birbirlerini bulan ‘kardeşler’ olmalarını istedim.” Şeklinde konuştu.

25 Nisan’da vizyona girecek olan Amazing Spiderman 2’den yeni görüntülerin de aşağıdaki galeriden görebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
E3 2014: Ubisoft

E3 bitti. Evet bitti. Eğer çok yakından takip etmediyseniz ve "fuarın özeti bana yeter, kim...

[Fragman] Daredevil 2. Sezon Teaser Duyurusu

Bu aralar peş peşe gelen geek olayları nedeniyle mutluluk içinde yaşıyorum. Deadpool vizyona girdi ve...

Kapat