Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Antman Dedikoduları!

Geçenlerde yaşadığımız büyük kalp kırıklığının (bilmeyenler için Edgar Wright filmi yönetmekten vazgeçmişti) ardından internette Antman ile ilgili çeşitli dedikodular dolanmaya başladı. Bunların bazıları an itibariyle doğrulanmış durumda.

geekstra_antman_01

Size dedikoduları kısaca sıralayayım:

  1. Scott Lang’in çizgi romandaki orijin hikayesi büyük ölçüde değişmeden filme aktarılacak. Yani tek başına çocuğunu yetiştirmekte olan Scott Lang, Hank Pym’in evine girerek Antman kostümünü çalacak ve Antman kimliğine kavuşacak.
  2. Edgar Wright’in üstüne çalıştığı senaryo büyük ölçüde değişmeden kullanılacak. Tabii yönetmen koltuğunda Edgar Wright olmadan ne kadar anlamı var tartışılır.
  3. Kötü adam Darren Cross olacak. Çizgi romanlarda Cross Technological Industries, Stark Industries ve Oscorp ile rekabet eden büyük bir teknoloji firması ve Cross ailesinden Darren Cross, pembe bir Hulk’a benzeyen Crossfire adlı kötü adama dönüşüyor.
  4. Yellow Jacket kötü adam olacak. Ana kötü olmayabilir de olabilir de. Normalde Yellow, Jacket Hank Pym’in bir çok süper kahraman isminden biri ama bu film için farklı bir karakter olarak kurgulanacak. Hank Pym, Yellow Jacket adını kullandığı sırada karısını döverdi. Bu haber doğrulanan dedikodulardan.
  5. Antman’in kostümü alışıldığından biraz farklı olacak. Iron Man gibi maske kısmı açılır kapanır olacak ve Tronvari ışıklı şeritlerle donatılmış bir kostümü olacak. Maske kapandığında gözleri kırmızı parlayacak.
  6. Bu dedikoduların kaçı doğru (Yellow Jacket olayı en azından doğrulandı) bilmiyorum ama Avengers ile ilgili dedikodular doğruysa, ışıklı kostüm olayı Marvel sinematik evreninin yeni modası gibi görünüyor.

Antman filmi 17 Temmuz 2015 yılında vizyona girecek ve oyuncu kadrosunda Paul Rudd, Michael Douglas, Michael Peña, Patrick Wilson, Evangeline Lilly ve Corey Stoll gibi isimler bulunuyor.

 

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Swamp Thing Constantine’e Geliyor Mu?

Collider ile yaptığı bir röportajda Constantine dizisinin yönetici yapımcısı David S. Goyer diziye Swamp Thing’in...

YENİ ALACAKARANLIK KUŞAĞI!

CBS anlaşmaları imzaladı, projeye X-Men 1-2 (ki şuaralar yeni X-Men filmi Days of Future Past'i...

Kapat