• Home
 • keyboard_arrow_right FİLM
 • keyboard_arrow_right MARVEL
 • keyboard_arrow_right Avengers 2 Dedikoduları!

FİLM

Avengers 2 Dedikoduları!

R.ist.T.O. 22 Haziran 2014


Background

geekstra_avengers2_00

Antman dedikoduları ile birlikte Avengers: Age of Ultron dedikoduları da internette ses getiren konular arasında. Kuşkusuz 2015’in en büyük filmlerinden olacak Avengers 2 ile ilgili en yeni dedikodular şu yönde:

 • Black Widow’un kostümü güncelleniyor. Tronvari mavi ışıklı şeritlerle donatılmış bir kostüm olacağı söyleniyor ve Black Widow’un standart vuruşları artık elektrik şoklu olacak. Diğer süper güçlü kahramanların yanında biraz daha güç sahibi olması amacıyla yapılan bir değişiklik olduğuna şüphe yok. Ama Thor’un istediği yere şimşek düşürebildiği göz önünde bulundurulursa ne kadar önemli bir upgrade tartışılır.

geekstra_avengers2_01

 • Iron Man Mark 43 ve 44 zırhlarını kullanacak. Mark 43’ün altın renkleri azaltılmış ve ark reaktörünün yeniden yuvarlak olacağı bir tasarıma sahip olduğu söyleniyor. Mark 44’ün ise başka bir zırhın üstüne giyilebilen Hulk Buster zırhı olduğu söyleniyor.
 • Vision’u %100 Paul Bettany oynayacak. Yani CGI olmayacak ya da sadece renklendirme CG olarak yapılacak. Vision klasik renkleri olan sarı, kırmızı ve yeşil renklerini koruyacak.

geekstra_avengers2_02

 • Ultron’un yüzü sabit bir maske olmayacak. Sanki metalden yapılmış gerçek bir yüz gibi dudak ve diğer yüz parçaları oynayacak. Bu yüz mimikleri için James Spader’ın çok detaylı bir 3D motion capture ile kaydedildiği söyleniyor. Amaç tabii James Spader’ın oyunculuğunu kullanarak daha karakterli bir kötü robot performansı elde etmek. Ultron’un bedeni ise Avengers filminde Coulson’un Loki’ye karşı kullandığı silahı andıracak deniyor. Bu silahın Thor filminde dünyaya gelen Destroyer’i modelleyerek yapıldığını biliyoruz.
  Ultron’un minionları olacak. Görsel olarak gerçek Ultron’la aralarındaki fark, gerçek Ultron’un -Destroyer’da olduğu gibi- içinde alev varmışçasına dışarı sızdırdığı ışık efektine sahip olması.

geekstra_avengers2_03

 • Quinjet upgrade oluyor. Daha önceki filmlerde pilot/co-pilot koltukları dışında, arkası daha çok bir kargo uçağı gibi boş tutulan Quinjet artık diğer Avenger mensuplarının oturabileceği koltuklarla donatılacak.
 • Film için büyük bir Avengers Tower yapılıyor. Dev bir hangar ve hangara doğrudan bağlantılı bir laboratuvar ile Avengers: Age of Ultron’un en büyük kapalı setlerinden bir olduğu söyleniyor.

Evet dedikodular şimdilik bu kadar.

 

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!

Tagged as: .

Avatar
Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
Jack Ryan: Shadow Recruit [FRAGMAN]

Tom Clancy'nin ünlü karakteri Jack Ryan'ı bilen biliyor zaten. E bunu bilen Tom Clancy'nin 3...

TMNT Posterleri!

Çocukluk anılarımızın katili olarak bellenmiş Michael Bay’in yapımcılığını üstlendiği (ve dolayısıyla benim bir gıdım bile...

Kapat