• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Avengers 3 İkiye Mi Bölünüyor?

FİLM

Avengers 3 İkiye Mi Bölünüyor?

R.ist.T.O. 1 Ekim 2014 1


Background
share close

Bence çok saçma bir söylenti ama paylaşmakta fayda var. Daha bir önceki Hunger Games haberinde, üçlemelerin son filmlerinin ikiye bölünme saçmalığına biraz değinmiştim (ki bence gerçekten saçmalık) ardından da böyle bir haber…

geekstra_avengers3_01

2015’ün en çok beklenen filmleri arasında olan Avengers 2 Age of Ultron daha vizyona bile girmemiş şimdiden Avengers 3’ün dedikoduları dolanıyor.

Söylenti şu: Avengers 3 filmi bir çok popüler serinin yaptığı gibi (mesela Harry Potter, Hunger Games, Twilight) son filmini ikiye bölerek iki film halinde sunacakmış. Nedir bu arkadaş! Resmen birfilm için bizden iki bilet parası alma çabası.

geekstra_avengers3_02

Eğer hikaye bunu gerektiriyorsa hikaye arc’ını ona göre kur nasılsa seri ve devam filmleri. Ama bir filmi bölümlere bölme amacı (ki hadi diğer serilerin birer kitap olduğu ve tek bir kitabın hikayesini anlattıkları için bölümlere ayrıldığını kabul edelim) bir para kazanma gimmick’i ötesine geçmiyor gibi. 1 sene arayla vizyona sokacaklarsa başka ama Marvel’in devam filmi tredine bakıldığında birinci bölümle ikinci bölüm arasında yine 3 yıllık ara olması söz konusu olması muhtemel görünüyor ki kim öle kim kala!

Arkadaşım bölümlere bölmeyin gözünüzü seveyim. 3 bir hikaye 4 de 3ün devamında ayrı bir hikaye olsun yada dediğim gibi araya 3 yıl koymayın!!!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has 1 comment.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.