Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Balkon Keyfi 27 – Sharknado 2

Selam gençler!

Balkon keyfinin bu bölümünde Saygın ve Ristto yaratıldığı saniyede bir kült klasiğine dönüşmüş olan Syfy kanalının muhteşem TV filmi Sharknado’nun devam filmi olan Sharknado 2: The Second One ‘ı konuşuyoruz.geekstra_sharknado_01

Evet adından da anlaşılacağı üzere (ve hali hazırda bu filmi bilmiyorsanız “çok ayıp…”) ingilizcede köpek balığı anlamına gelen “Shark” ve yine ingilizcede hortum anlamına gelen “Tornado” kelimesinin birleşimi olan Sharknado artık denizleri aşıp bir hortuma atlayarak karadaki insanlar öldürmek peşinde olan köpek baklıklarıyla ilgili.

geekstra_sharknado_02

Bence bazen insan öylesine hayatından bir iki saati anlamsızca harcamak ister ya, işte o anlar için yapılmış bir baş eser.

Ana sayfadaki ve veya aşağıdaki playerdan podcast’i indirmek ya da sayfadan direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

ve iTunes linki: GPoD


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Doctor Strange’den Kesilmiş Sahneler

Doctor Strange filmi keyifli fakat film tam anlamıyla potansiyeline ulaştığını düşünmüyorum. Kişisel görüşüm bir yana,...

Thor: Ragnarok’ta Doctor Strange de Olacak!

Disney, kendi fan kulübü olan D23 üyeleri Disney’in 2017 planları ile ilgili ön bakışlarında “eğer...

Kapat