• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right Batman V Superman’den İlk Clark Kent Görüntüsü

FİLM

Batman V Superman’den İlk Clark Kent Görüntüsü

R.ist.T.O. 31 Ağustos 2014 1


Background
share close

Batman V Superman (ve daha çıkış tarihlerine 2 yıl kalmış diğer filmler) vizyona girene kadar bizleri böyle tease etmeye devam edecek mi acaba?

Daha geçen günlerde Ben Affeck’i Bruce Wayne olarak görmüştük. Badass Digest bu foto ile birlikte Batman V Superman: Dawn of Justice ile ilgili şöyle açıklamalar yaptıydı (OLASI SPOILER).

“Batman V Superman filmindeki Batman yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteren bir Batman yani 50 yaşlarında. Kimsenin tam olarak varlığını kanıtlayamadığı bir şehir efsanesi gibi ve 30 yıl boyunca hiç fotoğrafı çekilmemiş. Batcave’de Robin kıyafeti asılı (nedeni Robin büyüyüp Nightwing olduğu için mi yoksa öldüğü için mi net değil). Wonder Woman da Batman gibi yıllardır gizli bir şekilde faaliyet göstermekte”

Bu gün de Henry Cavill’in Clark Kent olarak ilk fotoğrafı paylaşıldı. Gotham hapishanesi önünde bir kadın ile tartıştıkları bir sette çekilmiş fotoğraf.

Batman’in daha yaşlı olacağı ile ilgili açıklamalar film duyurulduğundan beri yapılmıştı fakat hala Superman’in Trinity üyeleri arasında en toy olanı (yukarıda bahsettiğim dedikodulara göre Batman zaten 30 yıldır gölgelerde adam dövüyor ve Wonder Woman da yıllardır gizli gizli adam kesiyormuş) olmasını kafam almıyor.

30 yıldır ağızı burnu dağıtılmış 50 yaşında bir Batman ile Justice League mı kurulur arkadaş? Realism de realism dedikleri DC evreninde olacak iş değil. 5 yıl sonra emekliye mi ayrılacak anlamadım ki?

Neyse geçelim bunları şimdilik size bir soru. Batman V Superman: Dawn of Justice filminde sizce resmi olarak bir Justice League kurulacak mı?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımız’a da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: , , , , , , , , .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post
Post comments (1)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
JBC’den Yeni Deadpool Macerası: İntihar Kralları

JBC Yayıncılık, Deadpool çizgi romanlarını dilimize kazandırmaya devam ediyor. Geveze paralı askerimizinin hayranları tarafından en...

Star Trek Sonsuzluk Filmine Gidiyoruz!

Selam gençler! Bu haberimiz özellikle takipçilerimiz içindeki Star Trek fanlarına gelsin! UIP'nin desteği ile takipçilerimizden...

Kapat